• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy opłaca się kupić laptopa u operatora?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wodan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 7:50
Dzwonił do mnie konsultant z Plusa i proponował przejście na abonament i zakup laptopa. Model to HP 250 G3 i zastanawiam się, czy warto. Kosztuje 799 złotych, abonament 99 złotych na 24 miesiące. Myślicie, że to dobra oferta? Nie znam się na komputerach, ale mój obecny jest bardzo stary i działa wolno, przydałby mi się jakiś nowy. Tylko czy ten konkretny to dobry model.
Cytuj
Wiktus

Niezarejestrowani

21.9.2015 9:56
Przelicz sobie. A jaki abonament Ci zaproponował? 99 razy 24 to masz ponad 2300 zł. Myślę, ze się nie opłaca, chyba że na prawde mega abonament. Może lepiej weź coś na raty...
Cytuj
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 11:34
Zależy w sumie, ile wydzwaniasz i jak korzystasz z telefonu. Jeśli spokojnie wykorzystujesz te 100 złotych miesięcznie na rozmowy, smsy i internet, to pewnie, że opcja jest dobra. Pytanie, czy tak robisz?
Branie dużo większego abonamentu niż potrzeba tylko po to, aby dostać laptopa to głupota. Trzeba to dokładnie przeliczyć i wtedy podjąć decyzję.
A czy dany sprzęt jest dobry to sprawdź na serwisach z opiniami.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 15:29
Ja mam złe doświadczenia ze sprzętem który był w abonamencie. Już po miesiącu działania padł dysk w notebooku, a po naprawie sprzęt się przegrzewał, potem padła klawiatura itp. Mój kolega miał podobną sytuację. Dlatego powiedziałem sobie, że żadnego sprzętu typu laptop, notebook z abonamentem. Lepiej kupić sprzęt w sklepie i wziąć sobie sam abonament. Ostatnio skończyła mi się umowa na internet. Zamierzam sobie kupić modem z ruterem na allegro a umowę podpisać tylko na abonament. Dużo taniej wyjdzie.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
OlgaKnysz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2015 10:37
Stanisław Bińkiewicz napisał
Ja mam złe doświadczenia ze sprzętem który był w abonamencie. Już po miesiącu działania padł dysk w notebooku, a po naprawie sprzęt się przegrzewał, potem padła klawiatura itp. Mój kolega miał podobną sytuację. Dlatego powiedziałem sobie, że żadnego sprzętu typu laptop, notebook z abonamentem. Lepiej kupić sprzęt w sklepie i wziąć sobie sam abonament. Ostatnio skończyła mi się umowa na internet. Zamierzam sobie kupić modem z ruterem na allegro a umowę podpisać tylko na abonament. Dużo taniej wyjdzie.
A jaki model pan mial? Jakis renomowany?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

22.9.2015 13:57
OlgaKnysz napisał
Stanisław Bińkiewicz napisał
Ja mam złe doświadczenia ze sprzętem który był w abonamencie. Już po miesiącu działania padł dysk w notebooku, a po naprawie sprzęt się przegrzewał, potem padła klawiatura itp. Mój kolega miał podobną sytuację. Dlatego powiedziałem sobie, że żadnego sprzętu typu laptop, notebook z abonamentem. Lepiej kupić sprzęt w sklepie i wziąć sobie sam abonament. Ostatnio skończyła mi się umowa na internet. Zamierzam sobie kupić modem z ruterem na allegro a umowę podpisać tylko na abonament. Dużo taniej wyjdzie.
A jaki model pan mial? Jakis renomowany?


ASUS - notebook, być może trafiłem na jakiś słaby egzemplarz. W każdym razie wolę kupić sobie oddzielnie w sklepie, a płacić tylko sam aabonament
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
OlgaKnysz

Niezarejestrowani

22.9.2015 14:16
Stanisław Bińkiewicz napisał
OlgaKnysz napisał
Stanisław Bińkiewicz napisał
Ja mam złe doświadczenia ze sprzętem który był w abonamencie. Już po miesiącu działania padł dysk w notebooku, a po naprawie sprzęt się przegrzewał, potem padła klawiatura itp. Mój kolega miał podobną sytuację. Dlatego powiedziałem sobie, że żadnego sprzętu typu laptop, notebook z abonamentem. Lepiej kupić sprzęt w sklepie i wziąć sobie sam abonament. Ostatnio skończyła mi się umowa na internet. Zamierzam sobie kupić modem z ruterem na allegro a umowę podpisać tylko na abonament. Dużo taniej wyjdzie.
A jaki model pan mial? Jakis renomowany?


ASUS - notebook, być może trafiłem na jakiś słaby egzemplarz. W każdym razie wolę kupić sobie oddzielnie w sklepie, a płacić tylko sam aabonament
Bo myslałam, że moze jakiejs słabej marki, ale jednak niezłej. No czasem sie tak trafi. A moze oni faktyznie daja drugiego gatunku sprzęt w takich sytuacjach... Kto wie.
Cytuj
lawinia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2015 7:45
Nigdy nie słyszałam, żeby taki sprzęt psuł się szybciej, czy sprawdzał pan, czy ten konkretny model nie ma jakiejś wady fabrycznej? Czytał pan w internecie opinie osób, które kupiły go normalnie?
Czasem coś jest nie tak z całą linią.
Asus to jedna z tych lepszych i droższych firm, przynajmniej tak było jeszcze parę lat temu.
Jeśli chodzi o HP to też mam i nie narzekam, ale przed zakupem warto poczytać jednak te opinie.
Cytuj
AnatolNowaczek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2015 10:45
A ja myślę, że mogą po prostu jakieś wadliwe dodawać i tyle. Może nie jakieś uszkodzone, ale z jakąś wadą mogą być.
Cytuj
Jan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2015 20:20
Ja dostałem w abonamencie Acer (czyli chyba jeden ze słabszych ;)) ale sprawuje się bardzo dobrze.
Cytuj
Odpowiedź