• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy to prawda, że mogą nas szpiegować?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
AnnaM

Niezarejestrowani

14.9.2015 15:01
Gracjal napisał
AnnaM napisał
jamie napisał
jest jeszcze wifi, hot spoty i tak dalej, nie trzeba mieć pieniędzy na koncie. Oczywiście ten oficjalny transfer danych można wyłączyć w smartfonie. pamiętam, że kiedyś był wielki bulwers, bo ludziom gigantyczne rachunki przychodziły za telefony, bo taki smartfon zjadł wszystko, co na koncie i jeszcze trochę nabił tych gigabajtów.
Teraz juz chyba nie ma takich akcji?
Oczywiście, ze są szczególnie jak ktoś jest za granicą, a transfer dalej ciągnie.


Naprawdę? Ja jaoś nie słyszałem. Tym bardziej, że sieci się zabezpieczyły i już nie ma tak, że poza pakietem internet jest drogi, na ogół jest za darmo, tylko bardzo powoli działa. Mi przynajmniej tak tłumaczyli, jak kupowałem pierwszy smartfon. Zresztą wszystko można wyłączyć.
Ale akurat to szpiegowanie to nie działa za pomocą internetu w telefonie, tylko tu chyba łączność satelitarna wchodzi w grę?
o i tu sie mylisz, ostatnio pojechalam na Słowacje, tak na dzień. Nie włączyłam wczesniej nic, na miejscu tylko roaming i pakiet internetowy, musialam sprawdzic mapę, czyli moze z 30 min korzystałam z internetu i musze za to zapłacić.... 40 zł!
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 17:22
nie ma znaczenia jak długo korzystałeś z internetu, liczy się ile w tym czasie danych pobrałeś/przesłałeś
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Cios

Niezarejestrowani

21.9.2015 10:23
O ja też się naciąłem. Niby nie korzystałem na naciągnęło. Miałem jakieś aplikacje w tle, pogodę itd. Ładnie zapłaciłem. Również przestrzegam.
Cytuj
ewe_skrzy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2016 12:01
Przeczytałam ostatnio artykuł na bodajże onecie o tych właśnie szpiegujących kamerkach .Było napisane ,że jest jakiś program i ,że rzeczywiście mogą nas podglądać przez te kamerki ,nawet jak ich nie używamy.Moja znajoma zakleiła sobie plasterkiem kamerkę .Nie wiem czy to prawdę piszą czy to jakaś kpina?I komu wierzyć skoro co jakiś czas taka informacja się pojawia?
Cytuj
DorotaD

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2016 13:04
Nie wiem jak to dokładnie w Polsce, ale Mariusz Kolonko kiedyś opowiadał jak prowadził via sieć wywiad z pracownikiem CIA - przytaczam z pamięci:
po tym jak agent opowiadał mu o możliwościach podsłuchowych, Max odruchowo odwrócił telefon, żeby aparat w telefonie nie kierował na niego, miał wtedy usłyszeć "Panie Mariuszu odwracanie telefonu nic nie da"
Cytuj
Odpowiedź