• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co myślicie o używanych telefonach?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.9.2015 12:32
Są witryny na których można wpisać IMEI skradzionego telefonu, ale nie znalazłem ogólnej bazy dla wszystkich skradzionych telefonów.
IMEI każdego telefonu można sprawdzić za pomocą krótkiego kodu *#06# , a później to już serfować po necie i spróbować dowiedzieć się czegoś więcej. Choćby czy podany IMEI jest przypisany do tej konkretnej marki zakupionego telefonu.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Poluś

Niezarejestrowani

8.9.2015 10:15
Ja tam za bardzo nie wierze, ze te telefony da się odzyskać, ci co je kradną wiedzą co robią.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.9.2015 23:47
nie wiem czemu ludzie bawią się w kupno używanych telefonów jak obcenie można kupić nowy telefon w korzystnej cenie. nie trzeba sie martwić ze telefon kradziony lub czy jest sprawny. sam kupiłem smartphona w sklepie internetowym OKEYGSM i jestem zadowolony. telefon nowy, po super cenie + gwarancja
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2015 10:44
Gość napisał
nie wiem czemu ludzie bawią się w kupno używanych telefonów jak obcenie można kupić nowy telefon w korzystnej cenie.


Ponieważ ludzi na to nie stać. Teraz można kupić używany telefon w stanie "idealnym" z roczną gwarancją, taniej o 30-40% niż nowy telefon.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 24.9.2015 10:46
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Kwant

Niezarejestrowani

24.9.2015 12:02
Może i korzystnej, ale na pewno używane zawsze będą tańsze.
Cytuj
Poliodor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2015 15:45
Daniel napisał
Są witryny na których można wpisać IMEI skradzionego telefonu, ale nie znalazłem ogólnej bazy dla wszystkich skradzionych telefonów.
IMEI każdego telefonu można sprawdzić za pomocą krótkiego kodu *#06# , a później to już serfować po necie i spróbować dowiedzieć się czegoś więcej. Choćby czy podany IMEI jest przypisany do tej konkretnej marki zakupionego telefonu.


A po co nam informacja, czy IMEI jest przypisany do dobrej marki? Czyżby paserzy przebijali te numery, jak w samochodach?
Pierwszy raz o tym słyszę, ale warto chyba zapamiętać.
Cóż, ja sam kupiłem używany telefon, w stanie idealnym, za około 200 złotych, podczas gdy nowe kosztowały około 500, a u żadnego operatora nie dało się go kupić w sensownej cenie i z sensowną taryfą. Kupowałem przez allegro, więc jakoś szczególnie się nie bałem.
Zresztą często można kupić używany-nowy telefon, bo ktoś przedłużał umowę i wziął nowy telefon tylko po to, aby go sprzedać.
Cytuj
KrystianPe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2015 9:57
Daniel napisał
Gość napisał
nie wiem czemu ludzie bawią się w kupno używanych telefonów jak obcenie można kupić nowy telefon w korzystnej cenie.


Ponieważ ludzi na to nie stać. Teraz można kupić używany telefon w stanie "idealnym" z roczną gwarancją, taniej o 30-40% niż nowy telefon.
Używany z roczną gwarancją? Nie widziałem czegoś takiego jeszcze.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2015 12:16
KrystianPe napisał
Używany z roczną gwarancją? Nie widziałem czegoś takiego jeszcze.


To proszę sobie wejść na allegro, olx, ebay itd a wówczas pan zobaczy.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Kosmos

Niezarejestrowani

25.9.2015 12:36
Poliodor napisał
Daniel napisał
Są witryny na których można wpisać IMEI skradzionego telefonu, ale nie znalazłem ogólnej bazy dla wszystkich skradzionych telefonów.
IMEI każdego telefonu można sprawdzić za pomocą krótkiego kodu *#06# , a później to już serfować po necie i spróbować dowiedzieć się czegoś więcej. Choćby czy podany IMEI jest przypisany do tej konkretnej marki zakupionego telefonu.


A po co nam informacja, czy IMEI jest przypisany do dobrej marki? Czyżby paserzy przebijali te numery, jak w samochodach?
Pierwszy raz o tym słyszę, ale warto chyba zapamiętać.
Cóż, ja sam kupiłem używany telefon, w stanie idealnym, za około 200 złotych, podczas gdy nowe kosztowały około 500, a u żadnego operatora nie dało się go kupić w sensownej cenie i z sensowną taryfą. Kupowałem przez allegro, więc jakoś szczególnie się nie bałem.
Zresztą często można kupić używany-nowy telefon, bo ktoś przedłużał umowę i wziął nowy telefon tylko po to, aby go sprzedać.
IMEI masz przypisany do konkretnego telefonu, żeby w razie czego policja mogla go łatwiej zlokalizować.
Cytuj
Odpowiedź