• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Odstąpienie od umowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

1.7.2015 11:13
Mieli Państwo problem z odstąpieniem od umowy? Tutaj jak to zrobić w Play.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2015 11:18
Ja kiedyś odstąpiłem w Orange, niestety sporo musiałem za to zapłacić, ale trudno, nie chciałem dłużej mieć tamtej umowy, bo była droga. W ogólnym rozrachunku i tak wyszedłem na plus.
Cytuj
martunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2015 13:11
DObrze wiedzieć . Ale czy nie jest aby tak,że czasami odstąpienie od umowy jest znacznie droższe niż płatność za raty? Bo jeśli byłoby to znacznie tańsze albo bezpłatne to praktycznie każdy by sie przenosił...
No i jak to jest jeśli w danej umowie braliśmy telefon? Czy taki telefon musimy potem zwrócić ? Czy zatrzymujemy jednak dla siebie?
Cytuj
ant225

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 8:40
W umowie jest zawsze zawarta kara za zerwanie umowy. Słyszałam, że jest ona zależna od wartości telefonu, ktoś wie, czy to prawda? I jaka jest jej wartość, jeśli nie bierzemy telefonu?
generalnie to zrywanie umów nie powinno się nam opłacać, ale czasem się opłaca, jeśli można to tak nazwać. I to jest przewaga telefonów na kartę, że możesz przestać korzystać kiedy chcesz, bez żadnych dodatkowych opłat.
Cytuj
TBaran

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2015 10:28
Ja myślę, że jak ktoś już bierze jakąś ofertę, to chyba powinien wiedzieć na co się pisze i że będzie to drogie albo tanie, czyż nie?
Wiadomo, że czasem się zdarzy coś, że nagle telefon staje się dla nas bezużyteczny, ale odstępować od umowy i płacić karę, bo okazało się za drogo? Czyżby ktoś miał problemy z czytaniem umowy ze zrozumieniem? Bo raczej wątpię, żeby przy podpisywaniu umowy operator zatajał jakieś opłaty.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2015 15:24
Może nie zatajają, ale ie doczytasz, oni CI tego wprost nie powiedzą i może być problem.
Cytuj
marcinb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2015 9:59
Gość napisał
Może nie zatajają, ale ie doczytasz, oni CI tego wprost nie powiedzą i może być problem.
Ludzie nie czytaja umów, regulaminów. A potem wychodzą różne kwiatki.
Cytuj
wiki

Niezarejestrowani

3.8.2015 11:07
marcinb napisał
Gość napisał
Może nie zatajają, ale ie doczytasz, oni CI tego wprost nie powiedzą i może być problem.
Ludzie nie czytaja umów, regulaminów. A potem wychodzą różne kwiatki.
Nieczytanie to plaga zarownow bankowosci, ubezpieczeniach jak i telekomunikacji.
Cytuj
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2015 12:42
A czy to nie jest tak,że jeśli zawrzemy taką umowę to jest 14 dni na czas,w którym możemy z niej zrezygnować? Bo słyszałam,żę w takim czasie można nic nie placić za zerwanie.I czy dotyczy to jedynie umów podpisywanych z konsultantami telefonicznie i przez internet czy wszystkich tego typu umów? Również tych podpisywanych stacjonarnie w salonie ?
Cytuj
beata

Niezarejestrowani

10.8.2015 10:22
na zerwanie wszytskich umow masz 14 dni
Cytuj
Odpowiedź