• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co robić, gdy obracanie ekranu nie działa?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2015 12:17
Miało działać, a nie działa. Obracanie ekranu w smartfonie szwankuje. Co z tym zrobić? Jak temu zaradzić? O tym tutaj.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2015 15:36
Najlepiej działa twardy reset, przywrocenie ustawien fabrycznych. Te smartfony jak sie aktualizuja to czasem cos sie przestawi. Przynajmniej u mnie się sprawdza.
Cytuj
rusto

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2015 6:27
Ewentualnie oddanie telefonu na gwarancję jak ustawiło się to już na stałe. Sam miałem ostatnio problem z telefonem bo włączyło się właśnie takie nieobracanie ekranu. Myślałem,że jest to wada fabryczna ale okazało się ostatecznie,że jest to wina ustawień smartfona. Sam sobie przez przypadek włączyłem nieobracanie ekranu ( funkcja jest przydatna ale źle,że sam nie wiedziałem,że coś takiego mam ;)).
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.6.2015 12:20
To raczej nie jest wada telefonu, skoro działao wczesniej. Wylacz, wlacz i powinno działać. Mialem pare lat temu pseudsmartfon, w którym przewracalo się jak hialo, to bylo koszmar, ale wtedy tez to wszystko raczkowało.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2015 10:46
Moj smartfon tez czasami płata figle. tez go wyłączam i włączam. Tak sie zastanawiam czy nie oddac do naprawy, ale obawiam sie, że cena może mnie zwalić z nóg i się zwyczajnie nie opłaci.
Wypowiedź została zmieniona przez: kazik 2.6.2015 10:46
Cytuj
Kamil Pietras

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2015 22:30
Czesc. Ja mam telefon 2 dni i to mi sie stalo.i bardzo mnie to denerwuje.bo czesto tego uzywam. To proponujecie reset.....
Cytuj
nastor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2015 16:53
Ja bym po prostu odniósł do serwisu albo do znajomego, który się na tym zna. Choć pewnie i sam bym w końcu wpadł na to, w jaki sposób naprawić taki błąd, choć raczej sporo czasu by to zajęło, bo tyle teraz funkcji.
A instrukcja w artykule na pewno by się przydała, tyle tylko, że zastanawia mnie czy do każdego smartfona ona się odnosi?
Czyżby w każdym wyglądało to podobnie?
To już któryś artykuł w którym nie jest powiedziane, do jakiego smartfona się odnosi., ani nawet do smartfonów z jakim systemem, bo wątpię, żeby zarówno a androidzie, jak i w Windowsie wszystko było w tym samym miejscu.
Cytuj
izoldakrawczyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2015 10:13
Zalezy od modelu jaki się ma. Najlepie poszukwac w ustawieniach, ja sie tez meczylam, ale maz znalazl odpowiednia opcje i mi ustawil i teraz juz sie nie obraca, chyba ze tego chce :D
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.6.2015 12:18
Trzeba wziac telefon, pojsc do punktu napraw i juz. To nie jest chyba problem.
Cytuj
Odpowiedź