• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Numer IMEI telefonu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2015 12:15
Numer IMEI jest rzadko używany, ale może okazać się przydatny. O to czym jest i do czego może się przydać ten 15-cyfrowy numer.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2015 15:38
Oooo to nawet przydatne, a ja pierwszy raz o tym słyszę. Na pewno to lepsze niż te informacje, że w razie odnalezienia prosze sie z kontaktowac... jak juz ktos "znajdzie" taki telefon to na pewno nie bedzie chcial sie z nikim kontaktowac ;p
Cytuj
pestka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2015 11:20
Ja ostatnio korzystałam z promocji firmy Microsoft. Ja kupowało się telefon Lumia 535 to można było liczyć od nich na ponad 100 zł zwrotu .Trzeba było własnie podać numer imei telefonu :P Z tym,ze sama nie szukałam w telefonie ale numer był podany na opakowaniu fabrycznego telefonu.

Wracając do tematu to jak się pracuje w jakimś sklepie z rtv oraz agd to przy wejściu na halę ochroniarze często sprawdzają Twój imei i potem porównują z tym jak wychodzisz ( w razie czego aby ktoś nie zakosił telefonu z hali).
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.6.2015 12:23
pestka napisał
Ja ostatnio korzystałam z promocji firmy Microsoft. Ja kupowało się telefon Lumia 535 to można było liczyć od nich na ponad 100 zł zwrotu .Trzeba było własnie podać numer imei telefonu :P Z tym,ze sama nie szukałam w telefonie ale numer był podany na opakowaniu fabrycznego telefonu.

Wracając do tematu to jak się pracuje w jakimś sklepie z rtv oraz agd to przy wejściu na halę ochroniarze często sprawdzają Twój imei i potem porównują z tym jak wychodzisz ( w razie czego aby ktoś nie zakosił telefonu z hali).
Dobrze wiedziec ;D
Cytuj
Poliodor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2015 14:43
Przyznam, że nie wiedziałem, że można dzięki temu numerowi zablokować zdalnie telefon. Tylko gdzie się z tym udać w razie kradzieży? Na policję czy do operatora?
I czy taką blokadę da się ewentualnie zdjąć, jeśli odzyskamy telefon?
Może wie ktoś coś na ten temat?
Cytuj
Odpowiedź