• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak długo trzeba czekać na reklamację w Plusie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
m1981

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 14:53
Załózyłem sobie abonament w Plusie . Miała być to faktura o wysokości 40 zł ale dostałem prawie 2 razy wyższą ponieważ osoba, która mnie obsługiwała nie podała mi kodów, które miały aktywować pakiety w plusie. Złożyłem reklamację przez internet. Nie dostałem żadnego potwierdzenia,że dotarła. Ile trzeba bedzie czekać? I czy jest szansa na zwrot kasy?
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 11:49
Zawdzon do nich i powiedz jaka jest sytuacja, w przeciwnym razie możesz czekać i czekać.
Cytuj
m1981

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 14:36
Czyli rozumiem,że mogą być z tym wszystkim problemy? Ogólnie to slyszałem,że sieci komórkowe nie przepadają za odpowiadaniem na gwarancje głównie jeśli chodzi o płatności.
Tyle,że sam nie zamierzam płacić tej faktury bo wystawili mi ją bezprawnie ( oczywiście dostałem już 2 smsy ponaglające).
Cytuj
ksaron

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 15:07
Lepiej żebyś wysłał im reklamację pocztą z jakimś poleceniem odbioru, żebyś miał w razie czego dokument potwierdzający. Nie wiem, czy taki e-mail wystarczy?
Z tego, co wiem, to na reklamacje mają jak wszyscy 2 tygodnie i jeśli w tym czasie się do niej nie odniosą, to znaczy, że ją zaakceptowali. Pytanie tylko ile potem mają czasu na naprawienie szkody.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2015 10:23
Przeciez e-mail tez moze byc potwierdzeniem.
Cytuj
asikx

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2015 9:58
Lepiej mieć wszystko na papierze. Chociaż jeśli masz e-mail to tez jest potwierdzenie. Przecież teraz każdy odchodzi od papieru. Nawet faktury coraz częściej wystawiane sa elektroniczne.
Cytuj
gienek66

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2015 15:55
Mozna przedstawic elektroniczny dowod, nie ma z tym problemu. Przecież to sa autentyczne potwierdzenia.
Cytuj
Odpowiedź