• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Windows Phone czy Android

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 13:14
Temat wraca. Co lepsze Windows Phone czy Android? Moja subiektywna opinia. Plusy i minusy podaje na tacy i czekam na kontrę. tutaj
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 14:12
Ja juz pisałem na tym forum ie raz, windows jest fajny. Na prawde nie wiem czemu ludzie narzekaja. Tzn. wiem, ale mam wrazenie ze narzekaja Co którzy nie spróbowali. Moi znajomi, którzy maja smartfony na wp sa zadowoleni.
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 10:59
Ja rowniez nie wiem czemu ludzie narzekają na WIndows Phone. No chyba,że tak ważne są dla nich gierki.Faktycznie na wp jest ich mniej niż na androida oraz wiele jest platnych.
Jednak reszta przemawia właśnie za Windows Phone:
- szybkość działania
- niezawodność
- solidne wykonanie telefonów ( Lumie są znacznie lepiej wykonane niż większość telefonów z androidem).
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 10:59
Przyłączam sie do klubu. Tez ma windowsa, tez jestem zadowolony, i tez cyba juz o tym pisałem. Smiga jak sie należy, z aplikacjami trudniej, to fakt, ale i tak jest ich coraz więcej.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2015 8:38
A ja właśnie zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu.
Co Waszym zdaniem warto jest sobie sprawić?
Lumię 535 - kosztuje zaledwie 400 zł
Lumię 735 - kosztuje trochę więcej bo ponad 700 zł

Pierwsza jest dobrym , reklamowanym telefonem. Druga z kolei w przeciwieństwie do pierwszej oferuje LTE, które jednak mogłoby mi się przydać z uwagi na to,że często przeglądam internet. NO nie wiem już.. Jakie Wy macie zdanie na ten temat?
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Skwarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2015 18:32
Ja jednak wolę Androida, jest dużo bardziej intuicyjny. Windows od początku działa mi na nerwy, może to kwestia przyzwyczajenia, ale zdecydowanie lepiej operuje mi się na Androidzie.
Cytuj
The lesson will always repeat itself, unless you see yourself as the problem--not others.
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2015 18:55
Ja myślę, że chodzi o odwieczną wojnę pomiędzy Microsoftem a systemami linuxowymi. Wśród ekspertów panują opinie, że Linux jest nieporównywalnie lepszy, a do tego darmowy. I myślę, że ta świadomość przenosi się też na systemy operacyjne smartfonów.
Z artykułu wynika, że lepszy jest Windows i widzę, że tu na forum też jest więcej zwolenników tego systemu. Sama używam androida. Wiele bezpłatnych aplikacji to niewątpliwie główna zaleta, ale poza tym jest na co narzekać.
Cytuj
Odpowiedź