• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

LoopPay a NFC

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 10:10
LoopPay to system płatności bezgotówkowych. Jak to działa i kiedy będziemy się o tym mogli przekonać. O tym tutaj. Korzystają Państwo z płatności mobilnych? Nowe rozwiązania się przyjmą?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 11:07
Moze faktycznie bardziej sie przyjmie niz NFC. Chociaz... jesli ludzie mogą płacić karta zbliżeniowa szybko i w miare bezpiecznie to nie wiem czy beda chcieli sie bawić w płatności telefonem. Pomysł dobry, ale czy się przyjmie?
Cytuj
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 12:31
A mi wydaje się,że może się to przyjąć. Obecnie telefony służą nam do coraz większej ilości funkcji. Obsługujemy konta bankowe, przeglądamy internet, rozmawiamy przez skype'a, wystawiamy faktury.
Czemu by za ich pomocą nie płacić?
Karty zbliżeniowe również kiedyś były traktowane z pewną dozą ostrożności ale się przyjęły .Z telefonami będzie podobnie.
Pytanie tylko jak z zabezpieczeniami? Czy ktoś orientuje się jakie są to zabezpieczenia?
Cytuj
nastor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.3.2015 8:26
Powiem tak: wygląda to ciekawie. Oczywiście nie ma w artykule mowy o zabezpieczeniach, ale może nie wolno o tym jeszcze pisać. Jakieś z pewnością muszą być.
Mnie ciekawi w jaki sposób przesyłane będą te dane, za pomocą jakiej technologii.
Wydaje mi się, że to, czy sposób się przyjmie będzie zależało od tego, jak wyglądać będzie ta specjalna przystawka. Jeśli będzie duża, nieporęczna i nie podczepiana na stałe, to raczej nie sądzę, żeby się wiele osób tym zainteresowało. Może ktoś wie, jak to może wyglądać?
W każdym razie pomysł jest na pewno ciekawy.
Cytuj
Odpowiedź