• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

W jakiej sieci wziąć abonament na firmę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.3.2015 19:18
Przy zakładaniu firmy niezwykle ważne jest, aby mieć firmowy telefon. Raczej w trakcie działalności nie będzie się go zmieniać, więc to ważne, żeby wybrać dobrą ofertę.
Może wiecie, który z operatorów ma obecnie najlepszą opcję dla firm na rynku? Może są jakieś specjalne promocje czy coś w tym stylu?
Pytam, gdyż zamierzam niedługo wziąć taki abonament i nie wiem, na co się zdecydować.
Cytuj
pomaranek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 8:42
Aktualnie w orange jest bardzo dobra promocja . W cenie 47,50 plus vat masz obecnie:
darmowe rozmowy do wszystkich sieci
darmowe smsy i mmmsy
1 gb internetu
i dodatkowo dostajesz Nokię 735 ( jeden z lepszych telefonów na rynku).
W tym tygodniu zamierzam wybrać się do orange i podpisać umowę. Dodam,ze jeśli przenosisz numer to masz tam 2 miesiace gratis.
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 8:53
Rzeczywiście, ta oferta wygląda nieźle. Aczkolwiek teraz większość sieci ma podobne oferty, więc jeśli ktoś się wyróżnia, to raczej na krótko, póki konkurencja nie dostrzeże.
Na przykład w Play możesz wziąć abonament w kwocie 29,99 miesięcznie, gdzie też są nielimitowane rozmowy i smsy. Można do niej dokupić telefon stacjonarny z 1 zł miesięcznie. Internet oczywiście też nielimitowany.
Sama z tego korzystam i jestem zadowolona szczególnie z zasięgu, bo Play korzysta też z nadajników innych sieci.
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 10:45
Ja też chciałabym skorzystać z tej oferty ale niestety w moim przypadku totalnie się to nie opłaca. Zrezygnowałam bo nie wykluczam,że za pół roku będę zamykała firmę. Wtedy przeniesienie abonamentu firmowego na drugą osobę kosztuje 123 zł. Czyli nie jest to taka niewielka suma.
Uznałam,że już lepiej opłaca mi się trzymać nadal mój stary abonament w play ( kończy mi się obecnie umowa, nie wiem czy będę ją przedłużać bo muszę się jeszcze tam dopytać ile bedzie kosztowała taka cesja. Może mniej niż w orange).
Cytuj
kysan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.3.2015 9:42
A co sądzicie o ofertach Plusa i T-mobile?
Widzę, że w Plusie jest właśnie dostępny abonament za 60 złotych w którym rozmowy są za darmo bez limitów do wszystkich. No i w tej ofercie można dostać też telefon, na przykład Samsung Galaxy Trend Plus albo Samsung Galaxy Ace 4 LTE za 3 złote. To chyba całkiem przyzwoite smartfony, prawda?
Ma ktoś abonament w Plusie?
Cytuj
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.3.2015 14:09
Miałam Samsunga Galaxy Trenda i moim zdaniem to całkiem fajny telefon, więc w takiej cenie jak najbardziej warto. Co do plusa to miałam kiedyś z nimi różne przejścia, ale jeśli chodzi o zasięg czy ceny połączeń to naprawdę nigdy nie miałam zastrzeżeń.
Nie wiem, jak u nich z cesją numeru. Może ktoś inny coś wie?
Cytuj
Odpowiedź