• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Rejestracja karty SIM telefonu na kartę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

27.1.2015 16:31
Rejestrują Państwo SIM karty? Tutaj o tym dlaczego warto.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2015 7:12
Tak zarejestrowałem. Było mi to potrzebne dla celów firmowych. Nie brałem abonamentu na firmę ale za to odliczam sobie pieniądze jakie płacę za kartę ( wiele osób nie wie,ze jest to możliwe ale owszem jest taka opcja).
Wymagane jest to tego właśnie zarejestrowanie karty.
Druga opcja. Jak mamy kartę zarejestrowaną na siebie można uzyskać duplikat karty w przypadku zgubienia. Mi już dwa razy coś takiego sie przydało.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2015 13:56
Moze i przedsiębiorcom to potrzebne, ale klientom indywidualnym? Biora tel. na karte wlasnie po to, zeby miec spokój.
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2015 11:58
Aleksandra napisał
Moze i przedsiębiorcom to potrzebne, ale klientom indywidualnym? Biora tel. na karte wlasnie po to, zeby miec spokój.

Aleksandra ale przecież bez problemu możesz zarejestrować sobie kartę na nazwisko. W salonie, trwa to jakieś kilka minut.
Jeśli zgubisz kartę sim, ukradną Ci telefon to niestety ale jej nie odzyskasz.
Jeśli natomiast będziesz ją miała przypisaną to jest szansa,że da się ją odsyskac. Sama pomyśl.Czy nie jest to wygodne?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.1.2015 8:46
Tez mi sie wydaje, ze przy telefonie na karte to zawracanie glowy.
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.1.2015 9:59
Mi wydaje się to sensowne ale szczerze to do tej pory nie miałem zbyt wiele czasu aby to zarejestrować.
Czy u Was również w salonach orange ( tam włąśnie mam telefon) są takie duże kolejki?
Mam czas jedynie w weekendy aby coś załatwić tego typu ale właśnie wtedy są takie tłumy,ze naprawdę trudno jest się załapać.
Cytuj
koronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.1.2015 15:19
Załatwiajcie online co sie da to sie kolejki zmniejsza, tez mialam taki problem, ale staram sie jak moge załatwac wszytsko zdalnie, zwlaszcza ze do salonu mam kawalek.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.2.2015 20:15
koronka napisał
Załatwiajcie online co sie da to sie kolejki zmniejsza, tez mialam taki problem, ale staram sie jak moge załatwac wszytsko zdalnie, zwlaszcza ze do salonu mam kawalek.
Niestety nie wszystko sie da tak zalatwic, i jak sie chce naprawic to trzeba swpje odstac. Pociesze was, ze w playu tez stoje :D
Cytuj
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2015 20:27
Moim zdaniem największą korzyścią wynikającą z zarejestrowania karty sim jest możliwość zarządzania kontem internetowym. Choćby dlatego warto się zdecydować na taką ewentualność. I wtedy też kolejki się zmniejszą w salonach.
Szkoda tylko, że na tym forum po raz pierwszy o czymś takim przeczytałem. To ja mam jakieś luki, czy operatorzy rzeczywiście raczej o tej możliwości nie informują?
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2015 13:49
Naprawdę można obecnie rejestrować kartę sim przez internet? Byłoby to dla mnie bardzo wygodne ponieważ zbieram się do tego już od kilku miesięcy i ciągle nie jestem w stanie zarejestrować. Czy w orange jest może taka możliwość?
Do tej pory każdy konsultant orange mówił,że takie rzeczy można załątwić jedynie w salonie.
Cytuj
Odpowiedź