• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki jest obecnie najlepszy telefon na rynku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 11:24
Cześć. W najbliższym miesiącu chciałabym sobie kupić nowy telefon na firmę i zastanawiam się obecnie jaki. CHciałabym aby był to naprawdę fajny sprzęt tak więc cena nie gra takiej dużej roli ...
Czy możecie mi polecić jaki jest obecnie najlepszy telefon na rynku?
Zastanawiam się nad:
Sony Xperia Z3
Samsung Galaxy S5
oraz tańszą Nokią 930
Na co byście stawiali?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.1.2015 15:12
Mela napisał
Cześć. W najbliższym miesiącu chciałabym sobie kupić nowy telefon na firmę i zastanawiam się obecnie jaki. CHciałabym aby był to naprawdę fajny sprzęt tak więc cena nie gra takiej dużej roli ...
Czy możecie mi polecić jaki jest obecnie najlepszy telefon na rynku?
Zastanawiam się nad:
Sony Xperia Z3
Samsung Galaxy S5
oraz tańszą Nokią 930
Na co byście stawiali?
Samsung Galaxy S5 jest lepszy od Sony Xperia Z3, bo jest mniejszy lżejszy, ma lepszy aparat. Nokie odradzam, tamte działaja na Androidzie.
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 6:20
Gość napisał
Mela napisał
Cześć. W najbliższym miesiącu chciałabym sobie kupić nowy telefon na firmę i zastanawiam się obecnie jaki. CHciałabym aby był to naprawdę fajny sprzęt tak więc cena nie gra takiej dużej roli ...
Czy możecie mi polecić jaki jest obecnie najlepszy telefon na rynku?
Zastanawiam się nad:
Sony Xperia Z3
Samsung Galaxy S5
oraz tańszą Nokią 930
Na co byście stawiali?
Samsung Galaxy S5 jest lepszy od Sony Xperia Z3, bo jest mniejszy lżejszy, ma lepszy aparat. Nokie odradzam, tamte działaja na Androidzie.

No co Ty...
Sony Xperia Z3 jest obecnie o wiele lepsza niż Samsung Galaxy S5. Wystarczy sobie porównać procesory. W Sony jest to jednak wyższa półka.
Sam również Ci Mela polecę Samsunga ale zerknij sobie na model Note. Aktualnie jest to najlepszy telefon tej firmy.
Tyle,że ma spory wyświetlacz ( z drugiej strony będzie Ci się o wiele wygodniej przeglądało strony internetowe).
Cytuj
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 14:45
Sprawdź sobie jeszcze LG G3 - według mnie jest to naprawdę dobry sprzęt. Duży wyświetlacz, LTE i inne szmery bajery. W niektórych sklepach można kupić nówkę poniżej 1500 zł. Na aukcjach nówki chodzą po 1200 (ludzie biorą na abonament a później sprzedają po internetach).
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2015 14:03
Tereza napisał
Sprawdź sobie jeszcze LG G3 - według mnie jest to naprawdę dobry sprzęt. Duży wyświetlacz, LTE i inne szmery bajery. W niektórych sklepach można kupić nówkę poniżej 1500 zł. Na aukcjach nówki chodzą po 1200 (ludzie biorą na abonament a później sprzedają po internetach).

Niby tak ale powiem Ci,że z tych wszystkich to Lg G3 ma chyba najgorsze parametry.
Na pewno nie jest to najlepszy flagowiec.
Cytuj
Odpowiedź