• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak wybrac ofertę internetu mobilnego?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

3.12.2014 13:53
Poszukiwali Państwo oferty internetu mobilnego? Czym się Państwo kierowali? Co było najistotniejsze? Czy kryterium ceny decyduje? tutaj
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

3.12.2014 14:31
Ja sie zastawiam nad tym z t-mobile. Ale obawiam się jak to będzie z zasięgiem. Niby jest teraz dobra opcja, np. z modemem za 29,99 zł na 12 miesięcy, 2gb, lte. Myślicie, ze to dobra opcja?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.12.2014 22:05
Cena to nie wszystko. Dla mnie istotny jest również sprzęt. Korzystam z mobilnego internetu LTE od Plusa. W momencie gdy decydowałem się na ofertę, Plus jako jedyny dostawca oferował solidny router LTE (Huaweii) z wbudowanym AccessPointem WiFi i 4 portowym przełącznikiem. Dzięki temu mam wewnętrzną sieć domową z wyjściem do internetu LTE dla wielu urządzeń domowych.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.12.2014 14:29
Ja mam w playu, za 50 zł modem. Bez limitu przez 6 miesięcy, a pozniej mam miec pakiet 25 GB + 5 GB za zakup online.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.12.2014 14:39
Limit transferu danych, zasięg i cena sa najważniejsze. Niestety wciaz zasięg nie jest bajowy np. w przypadku playa.
Cytuj
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.12.2014 19:17
Tera jest sporo fajnych ofert promocyjnych, wiecej pewnie bedzie na poczatku stycznia. Odradzam playa bo maja slaby zasieg.
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.12.2014 6:19
Warto jest szukać promocji, jest ich tak wiele, że czasami szkoda jest po prostu z nich nie skorzystać.
Sama mam obecne internet w Play oraz Orange. Krótkie umowy na pół roku, bardzo korzystne ponieważ płacę ok 10 zł za 1 gb internetu. Są puszczane aby przyciągnąć klientów ;)
Można wiele zaoszczędzić.
I tu i tu internet bardzo dobrze mi chodzi ( chociaż muszę przyznać,że nie w każdym pokoju, zasięg działa różnie w całym domu).
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.12.2014 11:38
Limana napisał
Warto jest szukać promocji, jest ich tak wiele, że czasami szkoda jest po prostu z nich nie skorzystać.
Sama mam obecne internet w Play oraz Orange. Krótkie umowy na pół roku, bardzo korzystne ponieważ płacę ok 10 zł za 1 gb internetu. Są puszczane aby przyciągnąć klientów ;)
Można wiele zaoszczędzić.
I tu i tu internet bardzo dobrze mi chodzi ( chociaż muszę przyznać,że nie w każdym pokoju, zasięg działa różnie w całym domu).
Ale po co Ci dwie umowy? Zeby jak sie skonczy jeden to korzystać z drugiego?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.12.2014 9:29
Nie polecam playa, bo ma slaby zasięg niestety. ALe oferty takie fajne...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.12.2014 10:17
A ja odradzam t-mobile. Tez slaby zasięg, a oferta wcale nie jest taka dobra. W ogóle coraz mniejszy sens widzę tego internetu mobilnego, skoro mamy smartfony i tak do podręcznego używania możemy korzystać z tych kilka gb z telefonu.
Cytuj
Odpowiedź