• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Złoty numer

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 12:01
Spotkali się Państwo z określeniem złoty numer i zastanawiają się czym jest? A może wiedza Państwo i zastanawiają się czy warto się na niego decydować. Juz spieszę z wyjaśnieniem. Artykuł tutaj.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 12:21
dla firm jest to bardzo fajna opcja, dla normlanych ludzi nie wiem czy warte jest to tych 400 zł :) teraz juz wiem dlaczego niektore firmy maja takie fajne numery jak np 550 444 444 czy inne :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.11.2014 11:28
Co, ponad 300 zł? Myślę, że żaden klient indywidualny nie odda tyle pieniędzy. W moim przypadku to jest równowartość półrocznego rachunku, albo i nawet więcej. Ale to w każdej sieci taki jest koszt?
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2014 15:01
Niby 300-400 zł dla przecietnego clzowieka to sporo, ale jesli chodzi o firme to sie na pewno oplaci. I przyniesie duzo wiekszy zysk.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 11:04
To jest rozwiązanie kierowane do firm, ludzi którzy prowadza dzialalnosci gospodarcze. Chyba że ktos ma taki kaprys, zeby miec ladny numer :D
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 12:53
Ja też o tym słyszałam ale sami powiedźcie gdybyście mieli dobrze prosperującą firmę to taki numer jest jej dodatkowym atutem więc fajnie byłoby mieć taki chwytliwy:) Ja uważam, że to fajna sprawa ale głownie dla firm, samej byłoby mi szkoda kupić.
Cytuj
Odpowiedź