• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Internet w tablecie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 14:54
Jaki możecie mi polecić internet mobilny do tabletu?
Ile wy płacicie i jaki internet macie? Planuję wybrać jakąś sieć do zasilania mnie internetem ale nie wiem którą. Pomożecie?
Cytuj
malinkowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 16:11
Ja mam internet z Orange, ale przy częstych wyjazdach z dala od cywilizacji niestety ciężko z zasięgiem, płacę 80 zł i wg mnie to dość drogo, mając internet na kabli z netii płaciłam 50 zł, ale mobilny internet jest wygodniejszy, a za wygodę się płaci więcej ;)
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:39
A nie lepszy byłby internet z plusa? Moim zdaniem to dużo fajniejsze rozwiązanie. A tam przy LTE chyba nie ma specjalnych ograniczeń jeśli chodzi o prędkość
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 0:28
malinkowa napisał
Ja mam internet z Orange, ale przy częstych wyjazdach z dala od cywilizacji niestety ciężko z zasięgiem, płacę 80 zł i wg mnie to dość drogo, mając internet na kabli z netii płaciłam 50 zł, ale mobilny internet jest wygodniejszy, a za wygodę się płaci więcej ;)


80 zł to bardzo drogo. Ile masz tam GB? za taką cenę to musiałabyś mieć przynajmniej z 6GB albo i więcej żeby to było opłacalne. No i jeżeli zasięg kiepski to automatycznie taki internet przestaje mieć sens.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 15:43
MeduZa napisał
A nie lepszy byłby internet z plusa? Moim zdaniem to dużo fajniejsze rozwiązanie. A tam przy LTE chyba nie ma specjalnych ograniczeń jeśli chodzi o prędkość


A jaka cena jest tego internetu? W sumie zastanawiałam się też nad takim internetem ale jakoś plus mnie zniechęca..
Cytuj
Karolyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 17:11
Dlaczego plus zniechęca, wydawało mi się że ta firma ma dość duże zaufanie klientów... Chociaż ja osobiście uważam, ze ceny nie są jakoś bardzo atrakcyjne, bardziej korzystna wydaje mi się oferta Orange.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:10
Karolyna napisał
Dlaczego plus zniechęca, wydawało mi się że ta firma ma dość duże zaufanie klientów... Chociaż ja osobiście uważam, ze ceny nie są jakoś bardzo atrakcyjne, bardziej korzystna wydaje mi się oferta Orange.


No właśnie ceny zniechęcają i to że mają klienta gdzieś. Już nie raz było pisane o tym że plus nie daje żadnych fajnych zniżek ani promocji dla stałych klientów..
Cytuj
Karwals

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:12
Mnie też to u nich jakos nie odpowiada. Szkoda że nie dbają o stałych klientów i nie oferują im większych zniżek. Wzbudzali by tym wieksze zaufanie.
Cytuj
MateuszO

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:11
A szkoda troche bo, jako forma wydaje mi sie taka nowoczesna i solidna. Mogli by trochę bardziej starć się o klientów.
Cytuj
Malwinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:35
No tak plus ma akurat bardzo fajną oferte internetu mobilnego. Moze jednak mimo tego , ze maja takie podejscie do klientów warto skorzystać z ich oferty.
Cytuj
Odpowiedź