• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Odstąpienie od umowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 9:03
Poruszaliśmy ten temat juz wcześniej, jednak z postów wynika, ze wielu z Państwa spotyka się spotykało sie z nieuczciwością ze strony operatorów. Zasady odstępowania od umów sa dośc proste, czytelne. Zapraszam do artykułu.

Mają Państwo jeszcze jakieś wątpliwości? Zapraszam do dyskusji.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 15:01
Niestety nie każdy wie że jest to takie proste, bo zazwyczaj gdy zaczynami z jakąś firmą walkę dotyczaca odstąpienia od umowy to wymyślają nam jakieś dodatkowe koszta i wygląda to tak że nie odstępujemy bo nam sie to nie opłaca.
Cytuj
Natalia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 15:31
To akurat wiedziałam, tak samo jest możliwość rezygnacji np, jeśli jedna Firma przejmie drugą, ale taka możliwość jest tylko do pewnego czasu, jak ktoś się obudzi po połowie roku, to tak jakby zaakceptował nową sytuację, tak przynajmniej słyszałam.
Cytuj
świstak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 20:55
Na szczęście nie mialem sytuacji by operator zmienił mi stawki, jeśli zmieniam operatora to po zakończonej umowie. Dla mnie niejasne jest często jedynie odnawianie się umów i że trzeba wyrazić chęć rezygnacji z umowy miesiąc przed jej końcem.
Cytuj
gozdzikowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 10:38
Amerikanka napisał
Niestety nie każdy wie że jest to takie proste, bo zazwyczaj gdy zaczynami z jakąś firmą walkę dotyczaca odstąpienia od umowy to wymyślają nam jakieś dodatkowe koszta i wygląda to tak że nie odstępujemy bo nam sie to nie opłaca.

być może w ten sposób oszukują ludzi, którzy nie znają swoich praw, teraz wszystko jest możliwe, pracownicy firm za prowizję zrobią wszystko, żeby klient w dalszym ciągu był klientem albo najlepiej jeżli przy okazji skorzysta z 3 nowych usług.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 11:41
No ja też się na całe szczęście z czymś takim nie spotkałam. Ale strasznie to jest denerwujące jeżeli podpisujemy umowę na konkretne stawki, a później operator je zmienia i utrudnia nam rezygnację z umowy to jest to dla mnie chore
Cytuj
Odpowiedź