• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefon do 500 złotych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 20:31
Jaki telefon do 500 złotych jest najlepszy? Mój Samsung zaczyna szwankować a tylko tyle mam odłożone. Nie chcę brać nowego telefonu w salonie bo to wiąże się z nową umową i dodatkowymi kosztami, a tego chciałabym uniknąć.
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 10:20
Najlepiej wejdź na telepolis i poczytaj info na temat telefonów ze średniej półki. Z tego co się orientuję sporo telefonów LG, Nokia i Samsung można kupić za 500 złotych.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:14
Za 500 złotych możesz kupić naprawdę dobry telefon, z porządnym aparatem. Może idź do sklepu typu Saturn, Euro Agd lub Media Markt i tam zobacz na co możesz sobie pozwolić. Możesz też kupić używany telefon.
Cytuj
Mózg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 1:06
ja zazwyczaj telefony dla siebie kupuję w komisach i faktycznie ,można trafić na naprawdę dobre telefony za tę cenę i większość wygląda jak nowe. Niektóre komisy dają tez gwarancję, więc może warto rozerzeć się po nich.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:43
Ja sama nie lubię używek więc też takich Ci nie polecam. Ja bym skorzystała z porównywarki, tutaj na comperii też taką masz.
I wtedy możesz sobie przeglądnąć co jest na rynku i jakie są ceny. Musisz też się zastanowić na czym ci zależy czy na dobry aparacie procesorze itd
Cytuj
Alek

Niezarejestrowani

8.10.2019 4:33
Ja Ci osobiście polecam już sobie wziąć w ratach nieco lepszy telefon, bądź ewentualnie dorzucić max. 300stówki. Do 500zł nie znajdziesz nic co będzie Ci służyć dłużej niż ro,
Xiaomi Note 7 https://www.play.pl/telefony/xiaomi/xiaomi-redmi-note-7/
Jeest to telefon ze średniej półki, ale bardzo dobrze wykonany i o dziwo z niesamowicie dobrym aparatem patrząć na cenę sklepową.
Cytuj
Odpowiedź