• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefon z simlockiem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 10:13
Ja mam telefon z Plusa i działa bez simlocka. Obecnie mam w nim kartę z Play. Widocznie nie każda sieć zrezygnowała z zabezpieczeń a szkoda bo jak dla mnie są one zbędne i nie odwiodą ludzi od zmiany operatora.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:41
Teraz większość sieci zdjęła simlocka i wydaje mi się, że za jakiś czas w ogóle ich nie będzie. Ja np. mam simlocka ale znajomy już nie. Zawsze można było mieć telefon w jednej sieci a za chwilę w drugiej... Przecież zdjęcie blokady nigdy nie było drogie.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2014 8:58
Simlockow nie ma, ale sa rozne blokady, kody itd, takze samo przelozenie karty niewiele da :D
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.10.2014 14:38
jak nie chcecie miec simlocka to najlepiej kupic od razu taki telefon, jak bierzecie w sieci to wiadomo ze chcą sie zabezpieczyć i dają z simlockiem :)
Cytuj
otojestkasia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2014 15:38
bogusiazien napisał
No niestety telefony z simolckiem nadal są i pewnie będą, chociaż ja nie rozumiem po co to robić. Jak mój mąż kupił sobie iphona 4s to pamiętał że miał właśnie simlocka z orange..
A ja czytałam, ze juz nie sprzedają z simlockiem. To jak to w końcu jest?
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 11:14
kasia nie wiem ja w tmobilu nadal miałam więc nie wiem - a skąd masz takie informacje? czy to jest jakas odgórna decyzja od niedawna ?
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 9:13
Jeszcze nie spotkałem się z telefonem bez simlocka, chyba, że w sklepie typu Saturn czy Media Markt. Kupując telefon w salonie jakiegoś operatora trzeba się liczyć z blokadą.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 9:22
Z tego co wiem plus nie ma już telefonów z simlockiem. Czy mają jakieś dodatkowe zabezpieczenia? Tego nie wiem ale wydaje mi się, że nie bo bez problemu korzystam z playa w telefonie który wzięłam w plusie.To chyba zależy od sieci.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:33
rita napisał
Ja też nie mam simlocka na telefonie. Nie wiem od czego to zależy. Mi narzeczony dopiero uświadomił, że mój telefon nie ma simlocka jak chciałam iść do serwisu go zdjąć ha ha :D


No to dobra jesteś:D Telefony mają simlocki najczęsciej te które są kupowane wraz z abonamentem lub mixem. Jeżeli kupujecie normalnie w sklepie np w media czy rtv euro nie macie simlocka.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:40
darecki napisał
Jeszcze nie spotkałem się z telefonem bez simlocka, chyba, że w sklepie typu Saturn czy Media Markt. Kupując telefon w salonie jakiegoś operatora trzeba się liczyć z blokadą.


No to normalne jest. Wszędzie indziej kupi się bez blokady. Ja tak właśnie kupowałam i nie musiałam dodatkowo płacić za ściągnięcie simlocka.
Cytuj
Odpowiedź