• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

telefon dotykowy czy klasyczny?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 17:37
Niedługo przyjdzie moment, w którym, bede musiała wymienić telefon na nowy. Ale zastanawiam się czy lepsze sa telefony typowo dotykowe czy klasyczne? I jakie sa wady i zalety jednych i drugich?
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 15:59
ja bym był za smartfonem bez sensu juz z cegły korzystać - no chyba ze tylko bedziesz dzwonił i nie masz potrzeby sprawdzać internetu czy mejli.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:24
Dla mnie dotykowy. Co prawda w zimę jest problem jak się ma rękawiczki i trzeba ściągać je z rąk żeby na przykład zadzwonić ale z dzisiejszą technologią nie jest to już taki problem bo są przecież specjalne rękawiczki. Ja bym brał dotykowy.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 14:29
Dla mnie istnieją tylko dotykowe. Korzystanie z nich jest o wiele bardziej wygodne niż z takich klasycznych z przyciskami więc ja bym na twoim miejscu się zdecydowała waśnie na taki dotykowy
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:49
Wszystko zależy od tego czym się zajmujesz i do czego telefon Ci jest potrzebny. Wiadomo, że mechanik który telefon nosi ze sobą na warsztat nie weźmie dotykowego bo pierwsze lepsze uderzenie i ma po telefonie.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:03
To już wszystko zależy od tego jaki tryb życia prowadzisz. Jeżeli taki, w którym telefon Ci się za bardzo nie niszczy to śmiało możesz brać dotykowy. jeżeli masz taką dynamiczną pracę czy coś to lepiej wziąć tradycyjny.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.10.2014 14:29
teraz klasycznych to juz prawie nie ma w obiegu. Sieci powoli wycofują oferty abonamentowe z telefonami tradycyjnymi. I nie ma co sie dziwić, po co komu zwykły telefon, jak za grosze mozna miec smartfona z masa funkcji.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 9:08
Smartfony powoli zaczynają królować, słyszałem ze np. Samsung chce wycofać powoli produkcje komputerów, bo duzo bardziej oplaca sie produkowac smartfony. Przemawiaja zreszta za tym cyferki. Co roku sprzedaz spada o ok. 10 proc. podobno.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 18:00
tylko dotykowiec po co sie wracac do ery kamienia łupanego? tym bardziej ze telefon nie sluzy juz tylko do dzwonienia
Cytuj
gozdzikowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 10:29
Jest tez masa klasycznych telefonów z bajerami. Ja używam dwóch telefonów, jeden to "klasyczna cegła", nieśmiertelna nokia n95, a drugi smartfon, lg n5. Uwielbiam oba i nie uważam, żeby jeden był lepszy od drugiego.
Cytuj
Odpowiedź