• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepsza sieć komórkowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:56
Jaka według was jest najlepsza sieć komórkowa i dlaczego? Czy patrzycie głównie na promocje, czy na pozycję operatora komórkowego na rynku?
Na co warto zwracać uwagę przy wyborze operatora? Czy tylko cena się liczy? :)
Cytuj
Lolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2014 11:23
cena sie liczy to fakt, ale dla mnie wazne jest tez jakosc usług bo co z tego że tanio jak zasięgu nie ma albo badziewne telefony czy internet w ofercie ? wg mnie najlpszą siecią na ten moment jest tmobile !
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 10:01
A ja mimo tych wszystkich zmian uważam ze nadal najlepszy jest Play, pamiętam jak weszli na rynek i od razu stali się liderem. To się utrzymuje do teraz, chociaż inni staraj się ich gonić. Maja najlepsze abonamenty, dobre promocje.
Wypowiedź została zmieniona przez: jagoda 26.9.2014 10:01
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:41
wg mnie tmobile - dobre ceny za dobrą jakość czyli tzw value for money :) poza tym obsługa fla firm na najwyzszym poziomie, to przedstawiciele do mnie przyjezdzaja a nie ja do nich a to sie tez liczy :)
Cytuj
Piratek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 18:33
A to ja bardzo lubie Plusa. Jestem już tu parę lat i póki o nie ma co na nich narzekać. Pakiety mają fajne, gdy czegoś potrzebuje to bez problemu załatwię. bardzo fajni sa.
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 20:20
wg mnie play daje rade, korzystam juz 3 rok i jestem zadowolony. maja duzo fajnych promocji i nie mam jakis duzych rachunkow.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:40
DLa mnie PLay. jestem już z dwa lata i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście nie wszystko mi się podoba ale dają radę. Denerwują mnie tylko cykliczne telefony z play które wciskają mi jakąś ofertę.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 12:53
Ja też PLAY co prawda nad zasięgiem mogliby popracować bo jeszcze kuleje, ale internet i cała ich oferta jest naprawdę dosyć dobra porównując ją do innych operatorów komórkowych.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 16:57
Dla mnie najważniejsza jest oferta, cena i podejście do klienta. Nie korzystam z usług sieci których przedstawiciele nie potrafią należycie zająć się klientem. Ja jestem w gronie osób które uważają że najlepszy jest play. Kiedyś wielbiłem plusa ale mi przeszło.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 8:47
u mnie orange sie sprawdza dość dobrze, mam w sumie od 4 lat bo mnie era wkurzała dawna, obsługa była kijowa i wysokie rachunki mieli.
Cytuj
Odpowiedź