• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Rozmawiamy czy piszemy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
WitekT

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3 razy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 11:23
Ostatnie dane statystyczne GUS za 2012 rok pokazują, że coraz więcej dzwonimy i SMS-ujemy, ale największe wzrosty notuje transmisja danych. Transmisja danych to nie tylko oglądanie stron WWW, ale i... właśnie komunikacja międzyludzka.

Dane GUS siłą rzeczy nie obejmują wiadomości wysłanych za pomocą aplikacji takich, jak WhatsApp, Viber, Skype czy Facebook Messenger. Jak często Wy korzystacie z tego typu komunikacji? Ile wiadomości wysyłacie za pomocą komunikatorów internetowych, a ile w formie SMS-a? A może w dobie tanich abonamentów no-limit wolicie po prostu do kogoś zadzwonić?
Wypowiedź została zmieniona przez: WitekT 11.9.2014 11:24
Cytuj
--
WitekT
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 11:28
OD 2012 pewnie wiele sie zmieniło, przez te 2 lata przybyło na rynku użytkowników smartfonów, ludzie mają nieograniczony w zasadzie dostęp do internetu, za pomocą telefonu korzystaja np. z facebooka i myslę, że wszystko zmierza w te stronę. Mniej dzwonienia, mniej smsowania, więcej użytkowników wszelkiego typu komunikatorów.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:25
Kiedyś więcej pisałam teraz chyba więcej dzwonię bo mi się nie chce pisać:P
Wszystko zależy oczywiście od tego co chcemy zakomunikować jeżeli tylko to że się spóźnimy albo coś takiego to piszę, ale jeżeli zapowiada się dłuższa rozmowa wolę zadzwonić
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:31
ostatnio korzystam z Yo i Ahoj ;) sms mega sporadycznie jak juz musze :)
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:34
Zawisza napisał
ostatnio korzystam z Yo i Ahoj ;) sms mega sporadycznie jak juz musze :)


A co to takiego? To jakaś aplikacja? Nie słyszałam jeszcze nigdy o czymś takim:) Napisz coś więcej
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 13:26
Mi to się wydaje, że to zależy od wieku. Moja siostra na przykład pisze chyba około tysiąca smsów. Pamiętam, że ja w jej wieku może i pisałam mniej ale jednak pisałam ich dużo. Teraz jestem kilka lat starsza i nie chce mi się już pisać:)
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:27
zawisza ja też z yo korzystam czasem, ahoj nie znam :) Yo to taka apka - mozna sciagnac z google play, która plus minus mówi czesc osobie do ktorej wyślesz Yo. nic poza tym takie miłe YO że ktoś o tobie myśli :)
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 11:15
zdecydowanie rozmawiam, nie wiem kiedy pisałem smsa ostatni raz nie licząc takich charytatywnych np na fundacje polsat :) ogóle nie jest drożej a jest szybko i skutecznie
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 13:56
ja bardzo czesto pisze bo mam np takie promocje 300 smsów gratis, a że telefon mam na karte to nie opłaca mi się dzwonić :) ale to kwestia przyzwyczajenia - jak bede lepiej zarabiac to pewnie wezme abonament i bede dzwonic :)
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:50
justa napisał
zawisza ja też z yo korzystam czasem, ahoj nie znam :) Yo to taka apka - mozna sciagnac z google play, która plus minus mówi czesc osobie do ktorej wyślesz Yo. nic poza tym takie miłe YO że ktoś o tobie myśli :)


Czyli coś takiego ala przywitanie? Ciekawe a app store chyba tego nie ma albo gdzieś przeoczyłam. Ja jakoś nie lubię google play źle mi się korzystało z niego na tablecie i przerzuciłam się w końcu na ipada.
Cytuj
Odpowiedź