• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wynajem hali magazynowej warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ayris

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 17:26
Myślę o otwarciu SH i zastanawiam się nad wynajęciem hali magazynowej. Mam małe mieszkanie i nie będę miała gdzie trzymać tych ubrań. Myślicie, że to dobry pomysł? Mój mąż twierdzi, że tylko stracę pieniądze na tym biznesie.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 19:04
A nie mogłabyś trzymać tych rzeczy na zapleczu sklepu? Na początku działalności raczej nie będziesz kupowała aż tylu rzeczy by zapełnić nimi magazyn prawda? Pomyśl nad tym bo niepotrzebnie wydasz kasę na wynajem hali. Ja bym poczekała trochę aż się interes rozwinie.
Cytuj
pinacOLAda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2014 12:11
Wydaje mi się, że nie warto. Second Handy raczej magazynują rzeczy w jakimś pomieszczeniu w sklepie, bądź nawet pod wieszakami i pod skrzynkami z ubraniami. Nie przejmują się zbytnio miejscem, po prostu dostawy robią na bieżąco. Nie ma co ukrywać, nie jest to drogi towar o który przedsiębiorcy dbają jakoś szczególnie - oczywiście, można znaleźć w SH ładne rzeczy wyglądające jak nowe, ale są też poplamione i potarganie, sprzedawcy wystawiają je za koleją, więc większe magazyny raczej nie są potrzebne.
Cytuj
Caterina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2014 20:15
Nie opłaca się wynajmować hali. Przypuszczam, że nawet jeśli będziesz zamawiać dużo towaru ten będzie szybko schodził, bo Second Handy są teraz bardzo modne. Wynajem będzie niepotrzebnym kosztem, lepiej rodzić regularne dostawy, powinno wyjść taniej. U mnie w mieście jest jedno wielkie pomieszczenie i kawałek z niego jest zasłonięty wieszakami i kotarą, tam właściciele trzymają worki z ubraniami, następnego dnia rano są wyciągane na sklep i raz czy nawet dwa razy w tygodniu dowożony jest nowy towar.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 9:33
lepiej postaw sobie przy sklepie jakis blaszak i tam trzymaj moja ciotka tak robila jak jej miejsca nie starczało w sklepowym magazynie :)
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 11:52
Ja nie wynajmowałabym hali, podejrzewam, że na początku działalności koszty by Cię zjadły. Najlepiej wynająć jakieś mniejsze pomieszczenie a ubrania trzymać w magazynie. Poza tym z taką większą inwestycją jaką niewątpliwie jest wynajem hali warto poczekać aż interes ruszy.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 23:02
nie opłaca się, towar w takich sklepach przy dobrej okazji schodzi w momencie, lepiej mieć wszystko w obrębie sklepu niż jeszcze płacic za przewóz magazyn-sklep. to są dodatkowe koszty które są kompletnie zbędne. lepiej chyba jakieś porozumienie z pośrednikiem i dowóz do sklepu co tydzień czy coś.
Cytuj
FRUGOholiczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 10:57
pomysł z blaszakiem nie jest zły ale niestety nie zawsze jest miejsce w okolicy sklepu na taki garaż. lepiej zamawiać tyle towaru ile ma się miejsca. Niby SH to odzież używana, ale wbrew pozorom w przypadku tego typu odzieży moda również postępuje i nie warto robić ogromnych zapasów.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 12:55
towar sie wymienia co tydzien wiec lepiej w blaszaku trzymaj nowy i na wymiane a w sklepie to co na bieząco :) u nas jest tak ze w pon wszystko w normlanych cenach we wtorek 1 zł taniej w środe 2 zł taniej w czwartek 50 % ceny mniej w piatek po złotówce, a w sobote dostawa nowego towaru i od początku ;)
Cytuj
pinkpig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 11:56
u nas też, poniedziałek50 procent, wtorek złotówka, środa nowy towar, czwartek na wagę, a piątek dokładanie towaru. Idąc tamtędy we wtorek po południu nawet nie ma co zaglądać bo wieszaki prawie że puste, zatem w tym biznesie plusem jest to, że nic się nie marnuje i miejsca na magazyn są niepotrzebne
Cytuj
Odpowiedź