• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zmiana dostawny prądu = oszczędność?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 11:21
Coraz częściej spotykam się z ofertami dotyczącymi zmiany dostawcy energii elektrycznej. Oferty są piękne, sugerują dużo niższe rachunki za prąd. Moim dostawcą jest Tauron i słyszałam też że zmiana dostawcy wiąże się po prostu z otrzymywaniem 2 rachunków i nie jest oszczędnością - dostaje się osobno rachunek za kable a osobno za sam prąd. Jak to w końcu jest, opłacalna jest zmiana dostawcy, czy nie?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.7.2014 9:39
No zalezy czy w goole inni dostawcy obługuja Twoja okolice, znajdz sibie w internecie jakie sa ceny i porownaj, bo moze sie okazac ze to nie bedzie wcale oplacalne. A tauron podobno wcale nie jest drogi. Jak mam rwe, bo wszyscy w moim bloku maja. Nie jest zle.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 9:17
Można zmieniac, ale to wlasnie zalezy czy masz fizycznie taka mozliwosc. tzn. czy akurat dany dostawca obłusguje Twoje osiedle. Ja slyszalem od znajomych, ze wlasnie rwe jest takie super, chciałem wiec zmienic, ale niestety nie dalo się.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 9:31
my zmienilismy w obrebie naszego dostawcy tj taurona z krakowa, wzielismy jakas tansza taryfe czy cos i zamiast 160 teraz mamy 85 zł :) zobaczymy jak to wyjdzie dalej bo po pol roku bedzie rozliczenie
Cytuj
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 10:54
musicie tylko uwazac bo w krakowie slyszalam sa tacy oszusci co chodza niby jako tauron i kaza podpisywac jakies papiery na tanszy prad a potem sie okazuje ze to nieprawda..
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 11:38
Mi to wydaje się, że wszyscy dostawcy i tak wyjdą na swoje. Oferują niby niższe rachunki za prąd ale za coś innego wezmą więcej. Ja też korzystam z Tauronu choć ostatnio "modna" stała się Enea. Ale w najbliższym czasie nie zamierzam zmieniać dostawcy.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 12:06
Moi znajomi korzystają z firmy Enea i bardzo to sobie chwalą nie wiem na ile to jest tańsze od Tauronu i na czym konkretnie oszczędzają, ja w każdym razie nie zamierzam zmieniać dostawcy wychodzę z założenia, że wszystkie firmy i tak wyjdą na swoje.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 15:02
Ja zmieniałam dostawcę i szczerze mówiąc to wielkiej różnicy nie ma. Z kosztami i tak sie trzeba liczyć, a zmiana związana była z wieloma formalnościami. Drugi raz bym już nie zmieniała.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 10:17
a ta enea działa też w krakowie czy nie bo u nas to chyba tylko tauron jest dostępny bo o innych nie słyszałam niestety :) nie wiem czy chciałoby mi sie kombinowac z tymi zmianami az tak bardzo dla 100 zł roznicy :)
Cytuj
be free like a child
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 12:05
Ja pewne bym nie zmieniła, ale wiem, że sporo ludzi to robi. Dla mnie wszystkie te firmy i tak wyjdą na swoje więc wychodzę z założenia, że nie ma co zmieniać tego co i tak nic w moim życiu nie zmieni.
Cytuj
Odpowiedź