• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Mailing w dzisiejszych czasach

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kepasaamigo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 10:59
Spotkałam się tu dziś na forum z pytaniem o program do mass mailingu. Ja mam nieco inne pytanie - czy wg Was taka forma reklamy w dzisiejszych czasach ma sens? Firmy coraz częściej podczas rejestracji na ich stronie "zmuszają" klienta do wyrażania zgody na newsletter. Oczywiście rozumiem sytuacje w których z własnej woli klika się w zgodę, ale myślę, że takie zmuszanie i konieczność wyrażenia zgody często właśnie zniechęca ludzi do tych firm, a newslettery lądują w SPAMie.
Cytuj
Daro Sław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 16:44
Ja mam już zapchany cały spam i na bieżąco segreguję mass mailing który zawita na mojej skrzynce. Dobrze, że jest możliwość unsubscribe, bo ostatnio zauważyłem, że rejestrując się na jednej stronie wyrażam zgodę na newslettery od 10 innych stron. To jest wg mnie zbyt agresywna reklama. Mnie zniechęca, chociaż złapałem się nieraz na chwytliwe tytuły i z ciekawości wchodziłem na stronę danej firmy.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 12:40
Czasami ich maile są naprawdę skuteczne w reklamie. Szczególnie jeśli oferują zniżkę za skorzystanie z oferty przez link maila. Mi zdarzyło się skorzystać z ubezpieczenia OC samochodu właśnie dzięki temu, że dostałem ofertę na maila. Czasem newslettery są przydatne, a czasem jest ich za dużo -lekarstwem na to est nierejestrowanie się gdzie popadnie, a jedynie na tych stronach z których się regularnie korzysta.
Cytuj
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 9:35
Ja często wchodzę w przychodzący spam i denerwuję się wyłącznie wtedy gdy reklama przychodzi do mnie po raz setny. Oczywiście nie lubię otrzymywać maili od firm które kompletnie nie oferują nic co mnie interesuje, ale zdarza się że w newsletterach znajduję promocje na coś, co zamierzam kupić ale jeszcze tego nie szukałam, w takiej sytuacji mailing wydaje mi się ok.
Cytuj
Słońce

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 9:28
A ja mam dwa maile - osobno do rejestrowania się na stronach i otrzymywania SPAM-u i osobno mój prywatny do korespondencji. Nie ma co ukrywać nie lubię newsletterów, jeśli czegoś chcę to tego szukam i nie sugeruję się tym, co widzę w reklamówkach mailowych.
Cytuj
PrincessaPola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 10:07
Ja przy rejestracji zgadzam się na wszystko, żeby tylko mnie zarejestrowało, ale jak już mi jakiś spam przychodzi to korzystam z opcji rezygnacji, która jest w każdym takim mailu. Ogólnie rzadko zagłębiam się w informacje wysyłanie do mnie w taki sposób. Jeśli jestem czymś zainteresowana to szukam na własną rękę.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 11:18
Mnie to bardzo denerwuje, bo jak chce newsletter to go sobie zamawiam, ale nic mnie bardziej nie denerwuje jak to, że moja skrzynka jest bezsensownie zapychana wiadomościami, których nawet nie chce. Ja takich e-maili nawet nie czytam więc raczej mailing nie ma większego sensu, gdy klient nie jest zainteresowany.
Cytuj
gozdzikowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 0:03
dokładnie taki wzięty znikąd jest bez sensu i tylko nastawia negatywnie do firmy. Ja na bieżąco wypisuję się z newslettera przy pierwszym który mi przyjdzie po rejestracji na nowej stronie. Raz to zaniedbałam i na starym mailu w ciągu dwóch godzin przychodzi mi kilka do kilkaadziesiąt maili
Wypowiedź została zmieniona przez: gozdzikowa 15.8.2014 0:04
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 11:04
jesli dostajesz takiego maila i nie masz mozliwosci wypisania to to zgłaszasz bo to spam, w innym przypadku klikasz wypisz mnie z listy mailingowej i masz spokoj
Cytuj
kaktusik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 11:15
A gdzie się to zgłasza? Bo chyba nie chodzi o opcję na mailu ''oznacz jako SPAM'' to nic nie daje,ja mam regularnie ten folder zapchany i już sił mi nie starcza żeby usuwać a już nie wspomnę jeśli ląduje w tym folderze ważny dla mnie mail i muszę go szukać w setkach śmieci...
Cytuj
Odpowiedź