• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Strona internetowa firmy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
tyborek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 8:08
Założyłem firmę, wykupiłem domenę i...No właśnie. Co teraz? Mam wykupić jakiś hosting? Chciałbym mieć stronę internetową swojego sklepu ale nie bardzo wiem co zrobić by wyglądała skromnie i przejrzyście. Znacie się na tym? Dam radę zająć się tym sam czy lepiej do kogoś się z tym zgłosić?
Cytuj
kepasaamigo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 10:36
czy dasz radę, to zależy od Twojej wiedzy informatycznej i poczucia estetyki. hosting na pewno się przyda. serwer na którym masz domenę powinien mieć też hosting w ofercie. to się na prawdę przydaje, nie zabiera miejsca, oraz pozwala na transfer FTP co się przydaje, gdy zatrudniasz ludzi również zdalnie - polecam program Total Comander.
Cytuj
Daro Sław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 16:45
Istnieje możliwość wykupienia domeny przygotowanej już pod sklep internetowy. Gotowe szablony w tym przypadku są bardzo skromne i przejrzyste, ale za to proste w obsłudze, więc na pewno zaoszczędziłbyś na grafiku. Chociaż usługi informatyczne i tak Ci się przydadzą, np. Do pozycjonowania strony w google.
Cytuj
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 18:26
Ja wzięłabym informatyka – kompleksową usługę razem z wyżej wspomnianym pozycjonowaniem i bez nerwów o to, że coś nie wychodzi jak trzeba. Wiadomo, jeśli znasz jakieś tam podstawy budowania strony czy obsługi programów graficznych, to na pewno dasz sobie radę samodzielnie, jednak jeśli nie zajmujesz się takimi rzeczami na co dzień na pewno potrwa to dłużej i zje Twoje nerwy.
Cytuj
Peppa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 20:01
Jeśli nie znasz się na zakładaniu strony internetowej to odpuść i zatrudnij kogoś kto się na tym zna. Stracisz tylko czas kombinując na własną rękę. Ja bym poszukała jakiejś firmy informatycznej która zrobiłaby mi stronę i od razu zajęła się jej pozycjonowaniem.
Cytuj
Irenka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 20:23
Zrób tak jak ci radzą dziewczyny i poszukaj firmy która tworzy strony www i zajmuje się pozycjonowaniem. Ja korzystałam kiedyś z ntsolution.com.pl i byłam bardzo zadowolona. Możesz też sam stworzyć stronę ale musisz mieć jakąś wiedzę na ten temat bo proste to raczej nie jest.
Cytuj
Irenka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 20:23
Zrób tak jak ci radzą dziewczyny i poszukaj firmy która tworzy strony www i zajmuje się pozycjonowaniem. Ja korzystałam kiedyś z ntsolution.com.pl i byłam bardzo zadowolona. Możesz też sam stworzyć stronę ale musisz mieć jakąś wiedzę na ten temat bo proste to raczej nie jest.
Cytuj
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 16:55
A może popytaj wśród znajomych czy ktoś nie zna kogoś kto zajmuje sie tworzeniem strona tak po godzinach dla własnej przyjemności. Będziesz mieć to profesjonalnie wykonane a przy okazji nie zapłacisz tyle co za usługę w jakiejś firmie.
Cytuj
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 20:07
Dokładnie, idź do jakiegoś znajomego i zapytaj czy może ci zrobić stronę. Możesz też zrobić kurs tworzenia stron www ale to zajmie trochę czasu. Najlepszym i najpewniejszym wyjściem było by zgłoszenie się do firmy zajmującej się projektowaniem stron ale oni trochę kasy za to wezmą
Cytuj
Emilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 20:42
Może zgłoś się do 1and1.pl Mają ogromny wybór projektów stron dla ponad 100 branż. Ja kupiłam u nich projekt do mojej strony i jestem zadowolona. Na początku sama chciałam założyć swoją stronę ale wymiękłam po dwóch dniach. Od tych wszystkich kodów bolała mnie głowa.
Cytuj
Odpowiedź