• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

inFakt - wasze opinie ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kendzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:14
Witam,
chciałbym załozyć własna działalność gospodarczą.Na internecie znalazłem ofertę firmy inFakt za prowadzenie mojej działalności brali by około 200 zł. Ale czy ktoś z was miał już z nimi do czynienia? Jakie są wasze opinie na ich temat? Warto zaufać tej firmie bo nie wiem co robić?
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 20:31
O ja nie miałem styczności jeszcze z tą firmą. Ale na parwde nie jesteś na tyle ogarniety żeby samemu założyć działalność i ja prowadzić tylko musisz komuś za to płacić? Bo moim zdaniem to tylko strata twoich pieniędzy ale rób jak chcesz.
Cytuj
JolaPuch

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:44
Jeśli już sam nie potrafisz prowadzić firmy to lepiej, albo sie za to nie bierz, albo wejdz w spólkę z kim bardziej znającym sie na rzeczy. Możesz też zatrudnić doradce, który będzie Ci pomagał w firmie.
Cytuj
Wiolusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 12:32
Na prawde musisz kogos wynajmowac do tego zeby prowadzil Ci firme? Uwazam, ze skoro potrzebujesz takiej osoby, to sam nie jesteś do końca ogarniety, a z tego wynika ze nie powinienes zakładac własnej firmy. Lepiej przemysl to zanim bedzie za pozno.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 16:29
Myślę, że jeśli decydujesz się na założenie własnej działalności będziesz w stanie ją poprowadzić sam. Zatrudnianie specjalnie firmy do prowadzenia swojego interesu jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto. Jeśli więc chcesz zarobić, a nie tracić spróbuj własnych sił.
Cytuj
Jutka5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 17:55
Jeśli potrzebujesz pomocy w prowadzeniu własnego biznesu to lepiej nie wyrzucaj pieniedzy w błoto tylko sam naucz sie go prowadzic. Jest wiele kursów i szkolen ktore pomagają osoba które chcą założyć własną dzialalnosć. Zapisz sie na taki i nie marnuj pieniedzy dla innych firm :)
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:31
A dlaczego nie chcesz sam jej prowadzić? To naprawdę nic trudnego. Nie wiem czy powierzyłabym komuś prowadzenie działalności, którą uważałabym za moją.
Tej firmy nie znam, ale zanim jej zaufasz poczytaj dobrze o niej.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 13:51
Ja Cię rozumiem, kiedy widzę pracę męża, albo jak broń Boże, on chce żebym mu w czymś pomogła to chętnie zwiałabym na drugą półkulę, no ale cóż, w Polsce nie ma tak szybkich połączeń międzynarodowych ;P Fakt jest taki, że nie każdy musi znać się na wszystkim. Oczywiście, dobrze by było, żeby właściciel przykładowo budowlaniec, którego również papierkowa robota ominąć nie może, znał się na księgowości, ale bez przesady - przecież ten fach studiuje się na zupełnie innym kierunku a czasem również na zupełnie innym rodzaju uczelni [polibuda-ekonomiczny]. Jest szefem - może mieć od tego ludzi. Co do firmy - nigdy nie słyszałam o takiej, ale fakt, że nie szukałam. Jeśli działają na rynku, może warto podjąć z nimi współpracę. Zdalna księgowość jest dość popularna teraz, chociaż osobiście wolałabym kogoś, komu w razie potrzeby mogę zrobić ''nalot na biuro'' i szybko się skontaktować.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:34
Słyszałem już o firmie inFakt i moim zdaniem ich oferta jest bardzo dobra. Najbardziej podoba mi się to, że można im zlecić założenie działalności co dla osób które nigdy nie miały styczności z urzędami i przepisami jest trudne. Może nie zleciłbym im prowadzenia działalności ale pomyślałbym nad korzystaniem z ich biura rachunkowego i porad online.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 16:43
Nie słyszałam nigdy wcześniej o tej firmie ale sprawdziłam czym się zajmują i wydaje mi się, że ich oferta nie jest zła. Na Twoim miejscu skorzystałabym z ich pomocy przy założeniu działalności ale firmę prowadziłabym sama, szkoda byłoby mi tych 200 złotych. Widziałaś ich programy do fakturowania i księgowości? Wydają się całkiem proste w obsłudze.
Cytuj
Odpowiedź