• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tabletki powiększające penisa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Halifax

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.2.2024 11:11
Witam panowie.Szukam obecnie opinii na temat tabletek powiększającychh penisa:
jakie stosowaliście?
Po jakim czasie widzieilście efekt?
Oraz czy efekt sie utrzymał? Bo to ,że powiekszają to pewnie tak jest ale czy po kuracji to się utrzymuje czy z czasem wraca do poprzedniego rozmiaru? No i czy macie może porównanie z innymi metodami takimi jak na przykład pompki ?

A może są jakieś ćwiczenia ?
Cytuj
bertele

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.2.2024 12:27
Jest kilka artykułów opisujących zakres ćwiczeń które możesz zastosować.
Lepsze efekty osiągniesz przy pomocy środka Penilarge, który działa tak, że rozszerza ciała jamiste. Jest bezpieczny i mozesz w ten sposób powiększyć członka o około 3-4 cm.
Poczytaj sobie o nim.
Cytuj
Halifax

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.2.2024 10:28
No czytam czytam i opinie w wiekszosci przypadkow raczej pozytywne. Czy sam przyjmowales moze ten srodek? Po jakim czasie widziales efekty stosowania? I ile kosztuje kuracja? Jednego sie boje. Ze bede przyjmowal tabletki ale potem po zakonczeniu penis powroci do starej wielkosci.
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2024 13:51
też stosowałem. Przy regularnym działaniu naprawdę daje efekty . Sam byłem na poczatku dość sceptycznie nastawiony do tego rodzaju środków ale po dłuższym stosowaniu widzę naprawdę dobre efekty. Nie załamuj sie jak w pierwszym miesiącu nie bedzie żadnych .Trzeba to brać przez jkaieś 2 miesiące aby zobaczyć pierwsze działanie. Po kilku miesiaćach jednak jest bardzo dobre Moj penis sie powiększył o ponad 4 cm na długości.
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2024 13:51
też stosowałem. Przy regularnym działaniu naprawdę daje efekty . Sam byłem na poczatku dość sceptycznie nastawiony do tego rodzaju środków ale po dłuższym stosowaniu widzę naprawdę dobre efekty. Nie załamuj sie jak w pierwszym miesiącu nie bedzie żadnych .Trzeba to brać przez jkaieś 2 miesiące aby zobaczyć pierwsze działanie. Po kilku miesiaćach jednak jest bardzo dobre Moj penis sie powiększył o ponad 4 cm na długości.
Cytuj
Odpowiedź