• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

CapitalKo online finansowanie małych i średnich firm

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
CapitalKo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2023 17:29
CapitalKo to najlepsza alternatywa dla bankowego kredytowania biznesu. CapitalKo udziela pożyczek dla firm, nie wymagając od klientów skomplikowanych raportów finansowych ani planów biznesowych.

Klient może złożyć wniosek online na capitalko.com w ciągu 15 minut, podając informacje o swoim biznesie i przesyłając minimalny zestaw standardowych dokumentów, które już posiada każda firma. Pozostałe dane zbieramy automatycznie. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej, środki są przekazywane klientowi w ciągu 24 godzin.

Sprawdz naszą ofertę tutaj capitalko.com
Cytuj
Stanisław

Niezarejestrowani

22.2.2024 17:31
Dzięki Capitalko mój startup technologiczny mógł prosperować na konkurencyjnym rynku. Zabezpieczenie środków na rozwój produktów i inicjatywy marketingowe było znaczącą przeszkodą, dopóki nie odkryłem Capitalko Business Loans. Sprawny proces aplikacyjny i rozsądne stopy procentowe pozwoliły mi inwestować w pozyskiwanie talentów, badania i rozwój oraz kampanie reklamowe. Dziś mój startup został doceniony, a wiele sukcesów zawdzięczam nieocenionemu wsparciu Capitalko.
Cytuj
Katarzyna

Niezarejestrowani

23.2.2024 16:20
TKiedy mój salon kosmetyczny potrzebował nowego sprzętu, zdecydowałam się skorzystać z usług Capitalko. Dzięki pożyczce mogłem zainwestować w nowoczesny sprzęt i pozyskać nowych klientów. Teraz mój salon dynamicznie się rozwija, a wszystko dzięki pomocy Capitalko!reść wiadomości
Cytuj
Monika

Niezarejestrowani

27.2.2024 9:53
Capitalko to niezawodny partner dla każdego, kto marzy o własnym biznesie. Polecam z całego serca!
Cytuj
Maria

Niezarejestrowani

28.2.2024 12:38
TreDzięki pożyczce od Capitalko mogłem zainwestować w nowoczesny sprzęt do produkcji, co pozwoliło mi poprawić jakość naszych wyrobów i zdobyć uznanie klientów.ść wiadomości
Cytuj
Marcin

Niezarejestrowani

28.2.2024 14:19
Polecam Capitalko każdemu przedsiębiorcy.
Cytuj
Monika

Niezarejestrowani

6.3.2024 17:08
Capitalko to niezastąpione wsparcie dla osób chcących rozpocząć własną działalność. Gorąco polecam!
Cytuj
Timur

Niezarejestrowani

15.4.2024 12:29
Czy ktoś już miał okazję skorzystać z usługi CapitalKo? Planuję otworzyć swój własny biznes. Czy usługa CapitalKo jest efektywnym narzędziem wsparcia finansowego dla przyszłych przedsiębiorców?
Cytuj
Timur

Niezarejestrowani

15.4.2024 12:29
Czy ktoś już miał okazję skorzystać z usługi CapitalKo? Planuję otworzyć swój własny biznes. Czy usługa CapitalKo jest efektywnym narzędziem wsparcia finansowego dla przyszłych przedsiębiorców?
Cytuj
Odpowiedź