• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie konto dla firmy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
karollo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2017 12:40
Jakie konto dla firmy wybrać? Na co trzeba zwracać uwagę? Porównywałem już parę razy ale ostatecznie i tak mam mętlik w głowie
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

1.6.2017 21:30
Proponuję konto w Idea Banku. Innych produktów nie polecam, natomiast to konto bez zastrzeżeń. Darmowe, ma program do fakturowania, wirtualny sejf, itp.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2017 16:20
Na Comperia.pl budujemy też nowy ranking kont dla firm: http://www.comperia.pl/konta_dla_firm/ Wszelkie uwagi oraz propozycje kont, które powinny pojawić się w zestawieniu mile widziane. Czym się Państwo kierują przy podejmowaniu decyzji?
Cytuj
Karolina

Niezarejestrowani

22.7.2017 19:33
Firma to ja we wspomnianym Idea Banku - moim zdaniem koniecznie powinno znaleźć się w takim rankingu. Kierowałam się porównaniami ofert, ale też opiniami znajomych, którzy przede mną pozakładali jdg. Pomijając takie oczywistości jak brak opłat za prowadzenie, ileś przelewów darmowych w miesiącu czy brak kosztów za kartę, zadowolona jestem bardzo z możliwości korzystania z mobilnego wpłatomatu i placówek hub w większych miastach. Kiedy pracuje się dużo po Polsce to taka możliwość skorzystania z salki czy sprzętu za darmo i zaproszenia tam swoich klientów, generuje spore oszczędności. To tak na szybko co mi przychodzi do głowy w temacie, choć pewnie mogłabym i więcej. :)
Cytuj
jules

Niezarejestrowani

24.7.2017 23:27
To fakt, o ile brak opłat za takie konta powoli staje się standardem, to warto popatrzeć też na inne udogodnienia czy innowacje, a tutaj zdecydowanie Idea Bank prowadzi.
Cytuj
Odpowiedź