• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inkubator Przedsiębiorczości - rękodzieło.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
JuliaB

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 10:10
Witam.
Chciałabym sprzedawać swoje rękodzieło, nie wiem jednak czy pomysł wypali i czy na moje prace znajda się potencjalni nabywcy. Nie wiem czy założenie firmy rękodzielniczej w ramach inkubatora jest możliwe? Jeżeli tak, to byłoby tańsze niż samodzielna działalność i równie legalne. Jeżeli chciałabym przejść na swoje to zawsze mogłabym zarejestrować swoją działalność.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 11:21
abonament 250 zł msc, rozliczasz się w formie umowy zlecenia lub o dzieło, jest to legalne

JuliaB napisał
Witam.
Chciałabym sprzedawać swoje rękodzieło, nie wiem jednak czy pomysł wypali i czy na moje prace znajda się potencjalni nabywcy. Nie wiem czy założenie firmy rękodzielniczej w ramach inkubatora jest możliwe? Jeżeli tak, to byłoby tańsze niż samodzielna działalność i równie legalne. Jeżeli chciałabym przejść na swoje to zawsze mogłabym zarejestrować swoją działalność.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
magda25

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2016 22:06
Czy pod Inkubator można podpiąć każdy mały rodzaj działalności gospodarczej? Chciałabym prowadzić odpłatnie warsztaty teatralne. Mam wykształcenie w tym kierunku i wstępny plan działania. Głównie zależy mi na dzieciach w przedziale wiekowym przedszkolnym.
Cytuj
betka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2016 10:09
Na jak długo podpisuje się umowę w Inkubatorze i czy w każdej dowolnej chwili można ja zerwać? Jeżeli załóżmy nie osiągnę dochodu w danym miesiącu, to również płacę te 250 zł? I jeszcze jedno pytanie, czy pomagają w ramach tego inkubatora w rozliczaniu działalności?
Cytuj
Karakal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2016 9:12
Proszę o odpowiedź kompetentną osobę w tym temacie. Chciałbym się podpiąć pod Inkubator. Czy w takiej formie działalności mogę się starać o jakiekolwiek dofinansowanie na firmę? Jeżeli tak, to gdzie? Z góry dziękuję.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

31.5.2016 10:09
magda25 napisał
Czy pod Inkubator można podpiąć każdy mały rodzaj działalności gospodarczej? Chciałabym prowadzić odpłatnie warsztaty teatralne. Mam wykształcenie w tym kierunku i wstępny plan działania. Głównie zależy mi na dzieciach w przedziale wiekowym przedszkolnym.
taki rodzaj działalności spokojnie tak, natomiast ewentualne umowy o współpracy musi zaakceptować dział prawny
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

31.5.2016 10:12
betka napisał
Na jak długo podpisuje się umowę w Inkubatorze i czy w każdej dowolnej chwili można ja zerwać? Jeżeli załóżmy nie osiągnę dochodu w danym miesiącu, to również płacę te 250 zł? I jeszcze jedno pytanie, czy pomagają w ramach tego inkubatora w rozliczaniu działalności?
inkubator użycza osobowości prawnej a Ty wypłacasz środki w formie umowy zlecenia czy też o dzieło, abonament płacisz cały czas ale w cenie masz księgowość, porady prawne, porady marketingowe, gdzieniegdzie stronę www, możliwość korzystania z biur do pracy itp itd.

Umowy są podpisywane zazwyczaj na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzeń,
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

31.5.2016 10:13
Karakal napisał
Proszę o odpowiedź kompetentną osobę w tym temacie. Chciałbym się podpiąć pod Inkubator. Czy w takiej formie działalności mogę się starać o jakiekolwiek dofinansowanie na firmę? Jeżeli tak, to gdzie? Z góry dziękuję.
Tylko w ramach konkursów, czy od inwestorów prywatnych
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź