• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Allegro czy sklep internetowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
maruda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:11
Ja bym chyba nie odważył sie na założene sklepu internetowego. Nie lepiej spróbować na początku na allegro? Mogłabyś pozyskać klientów. A tak otworzysz, nie bedziesz mieć Klientów i nieźle umoczysz :(
Cytuj
PrimaBalerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 16:11
allegro czy nie, najważniejsza jest dobra reklama. Zależy z czym ma być związana Twoja działalność i do kogo mają trafić produkty. Teraz głównym źródłem informacji jest Facebook a najchętniej odwiedzanym serwisem ogłoszeniowym - olx. warto wykorzystać też inne możliwości jakie daje internet, ale zakładając działalność na pewno jestes świadoma siły reklamy.
Cytuj
Kolorovaa82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 18:43
oczywiście że allegro. chociaż ostatnio zauważyłam, że dużą popularnością cieszą się sklepy internetowe reklamujące się na facebooku, czy nawet poszerzające swoją sprzedaż właśnie poprzez ten portal i o ile artykuły są dostosowane do użytkowników to nie będzie problemu ze znalezieniem klientów.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.8.2014 11:16
Lepiej allegro, bo jest po prostu popularniejsze.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 15:40
Wiele sklepów internetowych ma swoje konta na allegro, to dobry sposób jest. Zawsze masz pewnośc, że ktos zajrzy, a z nowymi stronami sklepów internetowych to różnie bywa. Mało kto je zna.Nie masz pewności,ze ktokolwiek na nie trafi.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.8.2014 15:17
Tez mi się wydaje, ze allegro to większa szansa na to, ze ktoś odwiedzi Twój sklep. Potem można myśleć o własnym, ale dopóki nie masz jakichś klientów, to lepiej korzystać z allegro, jest bezpieczniej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.8.2014 11:53
Bez dwóch zdań teraz wszyscy korzystają z allegro. Dlatego nie ma coś się wahać.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 12:23
Ja bym najpierw próbowała z allegro. Jak Ci nie wyjdzie to przynajmniej poniesiesz mniejsze koszty niż w przypadku gdybyś musiała otworzyć normalny sklep internetowy, który musiałby Ci stworzyć grafik i programista. To wydatek rzędu kilku tysięcy złotych.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 13:00
czy jesli chciałabym sprzedawać na allegro to musze odprowadzać podatek? tam przeciez płace prowizje za sprzedaż?
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 14:11
justa napisał
czy jesli chciałabym sprzedawać na allegro to musze odprowadzać podatek? tam przeciez płace prowizje za sprzedaż?


No tak prowizja jest dla allegro za to, że udostępniają CI jakby miejsce i masz możliwość sprzedaży. Ty normalnie się rozliczasz z przychodu, który generujesz w Urzędzie Skarbowym
Cytuj
Odpowiedź