• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt dla młodej firmy.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
wazerka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.5.2016 20:38
Witam. Minęło właśnie 4 miesiące od chwili działania firmy. I firma jest młoda i osoba ja prowadząca również i nie ma żadnej historii w BIK. Czy ktoś podpowie w jakim banku można się skutecznie starać o kredyt w wysokości mniej więcej 18 000 zł.? Księga przychodów i rozchodów na ogólnych warunkach.
Wypowiedź została zmieniona przez: wazerka 10.5.2016 20:40
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

11.5.2016 7:40
wazerka napisał
Witam. Minęło właśnie 4 miesiące od chwili działania firmy. I firma jest młoda i osoba ja prowadząca również i nie ma żadnej historii w BIK. Czy ktoś podpowie w jakim banku można się skutecznie starać o kredyt w wysokości mniej więcej 18 000 zł.? Księga przychodów i rozchodów na ogólnych warunkach.


Kredyt dla młodych firm można otrzymać w Idea Banku, BIZ Banku oraz po 3 m-cach prowadzenia działalności w Credit Agricole.
Natomiast, inna kwestią jest jeszcze wiek kredytobiorcy i brak historii BIK. Może być potrzebne zabezpieczenie.
Wypowiedź została zmieniona przez: Stanisław Bińkiewicz 11.5.2016 7:42
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2016 21:24
Jak taki kredyt brał mu kolega to mu rodzice zdaje się poręczali. A można taki kredyt na młoda firmę wziąć pod hipotekę? Ja np. mam mieszkanie po dziadkach przepisane notarialnie na mnie, to mógłbym wziąć taki kredyt?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 7:41
Uważam że przy tak niskiej kwocie kredytu czy pożyczki, nie ma sensu zabezpieczać hipoteką. Jeśli nie da rady załatwić bez zabezpieczeń, np. ze względu na wiek, to lepiej z poręczeniem np. rodziców
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
mikolajR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 16:59
Czy poręczycielami mogą być osoby niespokrewnione? Niestety w moim przypadku rodzice nie mogą być poręczycielami. I zależy mi na większej sumie kredytu około 50000 zł. Czy poręczycieli sprawdzają w BIK?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 17:09
mikolajR napisał
Czy poręczycielami mogą być osoby niespokrewnione? Niestety w moim przypadku rodzice nie mogą być poręczycielami. I zależy mi na większej sumie kredytu około 50000 zł. Czy poręczycieli sprawdzają w BIK?


mogą
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 17:10
mikolajR napisał
Czy poręczycielami mogą być osoby niespokrewnione? Niestety w moim przypadku rodzice nie mogą być poręczycielami. I zależy mi na większej sumie kredytu około 50000 zł. Czy poręczycieli sprawdzają w BIK?


mogą
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
djj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2016 10:42
Czy poręczycieli, bo to chyba taka rola jak żyrantów bank sprawdza w BIK? Mnie też to ciekawi. Ostatnio prosił mnie o takie poręczenie kolega, jednak odmówiłem. A drugi znajomy powiedział, ze nie może być poręczycielem , bo ma zła historię kredytową. Czy miał rację?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2016 12:54
djj napisał
Czy poręczycieli, bo to chyba taka rola jak żyrantów bank sprawdza w BIK? Mnie też to ciekawi. Ostatnio prosił mnie o takie poręczenie kolega, jednak odmówiłem. A drugi znajomy powiedział, ze nie może być poręczycielem , bo ma zła historię kredytową. Czy miał rację?


Poręczyciel jest tzw. dłużnikiem solidarnym, czyli odpowiada za zobowiązania na równi z kredytobiorcą. Jest również sprawdzany w BIK
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2016 23:07
obecnie dla firm na zasadach ogólnych min. w CA to 3 lata stażu.

poręczać może każdy, jeśli ma dobry bik i dochody ( zdolność)

Stanisław Bińkiewicz napisał
wazerka napisał
Witam. Minęło właśnie 4 miesiące od chwili działania firmy. I firma jest młoda i osoba ja prowadząca również i nie ma żadnej historii w BIK. Czy ktoś podpowie w jakim banku można się skutecznie starać o kredyt w wysokości mniej więcej 18 000 zł.? Księga przychodów i rozchodów na ogólnych warunkach.


Kredyt dla młodych firm można otrzymać w Idea Banku, BIZ Banku oraz po 3 m-cach prowadzenia działalności w Credit Agricole.
Natomiast, inna kwestią jest jeszcze wiek kredytobiorcy i brak historii BIK. Może być potrzebne zabezpieczenie.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź