• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie konto firmowe?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 10:50
kochani planuję założenie DG i mam takie pytanie: w jakich bankach macie konta firmowe? pytałam znajomych i każdy poleca inny bank a mnie przede wszystkim zalezy na tym żeby kosztu nie były za wysokie i żeby była możliwość tych szybkich przelewów tak jak w mbanku. Macie jakies rekomendacje jesli chodzi o banki?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.5.2014 14:22
Ja mam Biznes Pakiet MINI w BZ WBK. Założyłam działalność 3 miesiące temu. mam za darmo prowadzenie rachunku, po pol roku będzie to chyba 15 zł. CO mnie trochę martwi. Nie płace za przelewy przez internet do US i ZUS, za przelewy przez internet na rachunki w Banku Zachodnim WBK. Tyle ze 1,50 zł za przelewy do innych banków.
Cytuj
AlicjaZyZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 20:40
Ja jeśli dobrze kojarzę to bardzo ciekawą ofertę konta biznesowego widziałam w Deutche Banku, ale to musiałabyś dokładnie sprawdzić bo osobiście nie pamiętam szczegółów. Albo weź pod uwagę kilka najbardziej polecanych Ci banków i porównaj sobie ich oferty, sprawdź co moga Ci zaproponować i dopiero podejmij decyzje.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2014 9:18
A co sądzicie o koncie firmowym w BZ WBK? Mam tam konto osobiste i zastanawiam się czy założyć też firmowe. Z kolei znajomi polecają mi ING... Szczerze mówiąc mam mętlik w głowie. Zależy mi na szybkich przelewach i małych kosztach prowadzenia konta.
Cytuj
Szymek36

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 17:22
Nie wiem czemu ale ja jestem dość specyficznie nastawiony do banku o kotrym wspomniałaś. Nie mam z nim pozytywnych skojarzeń, ale też nigdy nie miałem tam konta. Być może ofertę mają bardzo ciekawą, chociaż ja chyba wolałbym po pytać w kilku babkach i wtedy podjąć decyzje.
Cytuj
mariqa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 17:30
A nie myśleliście o Getin banku? Jak dobrze kojarzę to mają tam teraz naprawdę fajne warunki co do założenia konta. Nie wiem jak tam jest konkretnie z kontem firmowym ale co za kłopot zadzwonić do nich czy przejść się do siedziby, o ile rzeczywiście masz ich gdzieś w okolicy.
Cytuj
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 10:44
Masz racje w Getin warto założyć konto firmowe ,przejdź do nich i dowiedz się o szczegóły .Słyszałam ze mają teraz bardzo korzystna ofertę ,myślę że dla Ciebie będzie odpowiednia .Albo popytaj w innych bankach może coś lepszego znajdziesz .
Cytuj
Klarisa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 11:24
A ostatnio bardzo chwalą sobie bank zachodni ,często oferują w nim pakiet dla nowych klientów .Ale pochodź popytaj być może w innym banku mają lepsze oferty .Konto firmowe będzie znakomitym rozwiązaniem prowadząc firmę ,nie nalatasz się po pocztach robiąc przelewy i będziesz miała wszystko na oku .
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 20:51
Musisz popytać teraz to wiele banków przebija się w promocjach .Każdy chce pozyskać nowych klientów.A w Getin obecnie mają fajne warunki ,wiec może przejdź do nich i zapytaj .A nóż ta oferta jest dla ciebie atrakcyjna.
Cytuj
ArekKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 22:40
No ja tez słyszałem że w Getinie maja bardzo fajne oferty. Ale osobiście nie sprawdzałem. Może idź i zapytaj, a najlepiej to poszukaj takiej ofert gdzie prowadzenie konta firmowego nie będzie kosztowało Cię nic.
Cytuj
Odpowiedź