• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Fundusz Jeremie- najlepsze wsparcie dla firm?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.4.2016 20:55
Witam. Nie słyszałam nigdy o takiej formie pomocy firmom. Wzmiankę zobaczyłam tutaj na Comperii w finansach na żywo. Czy ten fundusz dostępny jest dla wszystkich w Polsce? Jak się z nimi można skontaktować, żeby dowiedzieć się czegoś bliżej w konkretnej sprawie? Czy dobrze zrozumiałam, że można dostać u nich kredyt? Jakie maja wymagania?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

19.4.2016 9:58
Basia napisał
Witam. Nie słyszałam nigdy o takiej formie pomocy firmom. Wzmiankę zobaczyłam tutaj na Comperii w finansach na żywo. Czy ten fundusz dostępny jest dla wszystkich w Polsce? Jak się z nimi można skontaktować, żeby dowiedzieć się czegoś bliżej w konkretnej sprawie? Czy dobrze zrozumiałam, że można dostać u nich kredyt? Jakie maja wymagania?


Z Funduszem Jeremii można spotkać się w dwóch formach:
1. W Bankach - tutaj najczęściej jest kredyt bankowy poręczony przez Fundusz Jeremii

2. W Fundacjach Pozarządowych posiadają środki z Funduszu na niskooprocentowane pożyczki. Fundacje występują w każdym województwie, natomiast nie w każdym posiadają środki z Funduszu.
Proszę szukać Agencji Rozwoju Regionalnego na swoim województwie.

Proszę zajrzeć na mojego bloga na www.slowkilkaomalymbiznesie.pl

Będzie na ten temat artykuł.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

19.4.2016 9:59
Basia napisał
Witam. Nie słyszałam nigdy o takiej formie pomocy firmom. Wzmiankę zobaczyłam tutaj na Comperii w finansach na żywo. Czy ten fundusz dostępny jest dla wszystkich w Polsce? Jak się z nimi można skontaktować, żeby dowiedzieć się czegoś bliżej w konkretnej sprawie? Czy dobrze zrozumiałam, że można dostać u nich kredyt? Jakie maja wymagania?


Z Funduszem Jeremii można spotkać się w dwóch formach:
1. W Bankach - tutaj najczęściej jest kredyt bankowy poręczony przez Fundusz Jeremii

2. W Fundacjach Pozarządowych posiadają środki z Funduszu na niskooprocentowane pożyczki. Fundacje występują w każdym województwie, natomiast nie w każdym posiadają środki z Funduszu.
Proszę szukać Agencji Rozwoju Regionalnego na swoim województwie.

Proszę zajrzeć na mojego bloga na www.slowkilkaomalymbiznesie.pl

Będzie na ten temat artykuł.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

19.4.2016 10:00
Basia napisał
Witam. Nie słyszałam nigdy o takiej formie pomocy firmom. Wzmiankę zobaczyłam tutaj na Comperii w finansach na żywo. Czy ten fundusz dostępny jest dla wszystkich w Polsce? Jak się z nimi można skontaktować, żeby dowiedzieć się czegoś bliżej w konkretnej sprawie? Czy dobrze zrozumiałam, że można dostać u nich kredyt? Jakie maja wymagania?


Z Funduszem Jeremii można spotkać się w dwóch formach:
1. W Bankach - tutaj najczęściej jest kredyt bankowy poręczony przez Fundusz Jeremii

2. W Fundacjach Pozarządowych posiadają środki z Funduszu na niskooprocentowane pożyczki. Fundacje występują w każdym województwie, natomiast nie w każdym posiadają środki z Funduszu.
Proszę szukać Agencji Rozwoju Regionalnego na swoim województwie.

Proszę zajrzeć na mojego bloga na www.slowkilkaomalymbiznesie.pl

Będzie na ten temat artykuł.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Dorota-pak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.4.2016 10:52
Czy to oznacza, że jak pójdę do banku i zaciągnięty kredyt na moja firmę będzie z poręczeniem tej fundacji to uzyskam lepsze warunki kredytowe? Mam pytać w banku o kredyt z poręczeniem Fundacji Jeremie? Moje pytanie są na przyszłość. Każdy może starac się o takie wsparcie czy tylko zakładający swoją działalność po raz pierwszy?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

19.4.2016 11:21
Nie. Pożyczek z wykorzystaniem środków z Funduszu Jeremii udzielają fundacje, nie banki. Nie idziemy do banku, tylko szukamy na swoim lokalnym obszarze, Fundacji. Np. na terenie woj. łódzkiego działają Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, Fundacja Rozwoju Gminy Zelów, itp. Nie wiem, czy obecnie na wszystkich województwach Fundacje mają podpisane umowy z Funduszem Jeremii. Warto w takich przypadkach skorzystać z usług Doradcy, który nie tylko pomoże znaleźć środki, ale też wypełnić całą dość trudną aplikację pożyczkową.

Polecam swoje usługi przedsiębiorcom z woj. łódzkiego, ewentualnie ościennych.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
krystian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.4.2016 13:16
Witam. A w lubelskim jest wydział tej fundacji? A może orientuje sie pan, czy działa coś podobnego do tej fundacji? Własnie przymierzam sie do otwarcia własnej działalności i zależy mi na jak najtańszym kredycie. Nie moge liczyć na żadne dotacje z urzędu pracy.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

19.4.2016 14:55
krystian napisał
Witam. A w lubelskim jest wydział tej fundacji? A może orientuje sie pan, czy działa coś podobnego do tej fundacji? Własnie przymierzam sie do otwarcia własnej działalności i zależy mi na jak najtańszym kredycie. Nie moge liczyć na żadne dotacje z urzędu pracy.


Myślę, że być powinna, dlatego, że na tzw. ścianę wschodnią przeznacza się bardzo dużo środków. Na Lubelskie na pewno ma środki Towarzystwo Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych w Warszawie,
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
krystian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2016 10:33
Dziękuję za podpowiedź. Faktycznie fundacja działa na terenie całej Polski i ma szeroka ofertę, w sumie skierowaną praktycznie dla każdego z działalnością. Czy fundacja dysponuje środkami przez cały rok czy ma wyznaczone limity na jakiś okres czasu? Musze przyznać, że nikt mi o niej wcześniej nie wspomniał. I zapytam o jeszcze jedno- czy łatwo dostać w tej fundacji pomoc?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

20.4.2016 11:48
krystian napisał
Dziękuję za podpowiedź. Faktycznie fundacja działa na terenie całej Polski i ma szeroka ofertę, w sumie skierowaną praktycznie dla każdego z działalnością. Czy fundacja dysponuje środkami przez cały rok czy ma wyznaczone limity na jakiś okres czasu? Musze przyznać, że nikt mi o niej wcześniej nie wspomniał. I zapytam o jeszcze jedno- czy łatwo dostać w tej fundacji pomoc?


O wielkości środków decydują bezpośrednie umowy z Funduszami Unijnymi. Fundacje dostają limity. Czy łatwo jest otrzymać pożyczkę w Fundacji? Być może trochę trudniej niż w Banku, ponieważ każda Fundacja wymaga zabezpieczenia, czy to w postaci poręczenia czy zastawu hipotecznego. No i jest do wypełnienia znaczna ilość dokumentów, a to już nie każdy potrafi. Polecam więc swoje usługi w tym zakresie, w razie potrzeby proszę o kontakt. Jeśli znane mi będą możliwości zabezpieczenia, itp, wtedy znajdę inną Fundację, która ma trochę tańsze środki.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Odpowiedź