• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie po kredyt na dzialanosc.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Brajan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.3.2016 9:41
Witam .Chcialbym zalozyc dzialanosc gospodarcza - sklep z pamiatkami w miejscowosci uzdrowiskowwej.Mam pomieszczenie w domu wolnostojacym ,ktore moglbym zagospodarowac w tym celu.Prosze mi podpowiedziec ,jak sie potem rozliczac z tej powierzchni? Dom jest moj wlasny.Gdzie moglbym na najlepszych warunkach wziac kredyt na rozkrecenie mojej dzialanosci ,trzeba mi ok.30000.I jeszcze jedna sprawa - czy potrzeban jest mi kasa fiskalna?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

8.3.2016 11:12
kasa - jest ci potrzebna, a czy dostaniesz kredyt to zeleży od historii kredytowej, nie łatwiej będzie o dotacje?

Brajan napisał
Witam .Chcialbym zalozyc dzialanosc gospodarcza - sklep z pamiatkami w miejscowosci uzdrowiskowwej.Mam pomieszczenie w domu wolnostojacym ,ktore moglbym zagospodarowac w tym celu.Prosze mi podpowiedziec ,jak sie potem rozliczac z tej powierzchni? Dom jest moj wlasny.Gdzie moglbym na najlepszych warunkach wziac kredyt na rozkrecenie mojej dzialanosci ,trzeba mi ok.30000.I jeszcze jedna sprawa - czy potrzeban jest mi kasa fiskalna?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
JacekKaz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.3.2016 11:19
A czy teraz sa dostepne jakies dotacje? Ruszyły juz programy?
Cytuj
jaqen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.3.2016 13:45
Dotacje są .Tylko mi się coś o uszy obiło ,że tylko dla bezrobotnych i dla tych co w ciągu roku nie mieli innej działalności.Może się mylę , ale teraz tak wszędzie przepisy obostrzają ,że może i coś jest na rzeczy.Wiem ,że jeszcze mozna strać się o refundację kosztów związanych z wyposażeniem lub doposażeniem stanowiska pracy .Moja żona dostała ,ale dosyć długo czekała od zlożenia wniosku .
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

9.3.2016 10:38
podstawowa dotacja to na założenie dotacji z urzędu pracy, jest dla bezrobotnych więc wystarczy się zarejestrować no sprawdzić czy w twoim regionie są środki
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

9.3.2016 11:27
Aby otrzymać dotację na otwarcie działalności z PUP trzeba być zarejestrowanym jako osoba bezrobotna. Jeśli ten warunek jest spełniony, trzeba sprawdzić czy wnioski o tego typu dotacje są w danej chwili możliwe do uzyskania, tj. czy został ogłoszony nabór. Osobom które chcą założyć działalność proponuje odwiedzenie nie banków, tylko fundacji pozarządowych. Tam nawet nie mając uruchomionej działalności można złożyć wniosek o pożyczkę na jej otwarcie. W wielu województwach fundacje mają środki z funduszu Jeremii. Wiem,że np. na terenie woj. łódzkiego są środki na 0% oprocentowania i 0% prowizji. Tak więc trzeba pochodzić, na pewno warto.

Możesz też ubiegać się o kredyt w Idea Banku - już od 1 dnia prowadzenia działalności, ale musisz być już zarejestrowany w CEDIG
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
djurek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.3.2016 15:05
Pierwszy raz usłyszałem o fundacjach pozarządowych dla firm .Moj brat jest obecnie bezrobotny i zaczał nastawiać sie na założenie działalności jednoosobowej - księgowość .Czy w jego wypadku też może liczyć na taką formę wsparcia? Czy w woj.lubelskim sa tego rodzaju fundacje?Czy mozna uzyskac wsparcie i z fundacji i z PUP?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

15.3.2016 7:49
djurek napisał
Pierwszy raz usłyszałem o fundacjach pozarządowych dla firm .Moj brat jest obecnie bezrobotny i zaczał nastawiać sie na założenie działalności jednoosobowej - księgowość .Czy w jego wypadku też może liczyć na taką formę wsparcia? Czy w woj.lubelskim sa tego rodzaju fundacje?Czy mozna uzyskac wsparcie i z fundacji i z PUP?


Oczywiście, że można ubiegać się zarówno o dotację z Urzędu Pracy na otwarcie działalności oraz o niskooprocentowaną pożyczkę z funduszy. Na terenie tzw. ściany wschodniej istnieją fundacje które na pewno maja pieniądze na pomoc dla mikroprzedsiębiorców. Proszę poszukać Agencji Rozwoju Regionalnego na swoim terenie.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Odpowiedź