• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki program do rozliczenia PIT?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 11:11
Już chyba można rozliczać PITy, prawda?
Możecie polecić jakiś dobry, bezpłatny program?
Wiem, że jest tego dużo, ale może ktoś ma jakiś upatrzony, to nie musiałbym w ciemno szukać.
Zależałoby mi na tym, żeby dało się we wniosku zaznaczyć, że zwrot podatku ma przyjść na konto bankowe, bo w poprzednim roku miałem z tym problem.
Cytuj
RobertPe

Niezarejestrowani

29.1.2016 12:16
Wejdź na stronę ministerstwa, tam masz program, łatwo i szybko.Ja tak rozliczam i muszę przyznać, ze sprawnie to idzie.
Cytuj
gościu

Niezarejestrowani

29.1.2016 12:25
Tutaj masz tylko pit do wypelenia online, znajdz lepiej jakis program damrowy, gdzie wszytsko sobie wpisujesz a on sam Ci umieszcza w dobre pola itd. Tka jest duzo wygodniej.
Cytuj
JuliaB

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 13:30
A możecie jakiś konkretny polecić?
Bo własnie na tej stronie ministerstwa to mi się coś nie udaje ściągnąć.
A teraz w sieci jest tego mnóstwo, ale znając moje możliwości to ściągnę z jakimś wirusem na pewno.
W tamtym roku normalnie składałam PIT w urzędzie, ale skoro tak jest szybciej i wygodniej to chyba nie ma sensu znów się tak szarpać?
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 14:19
Wejdz na e-pity i sciagnij, szybko, za darmo.
Cytuj
KorneliuszPliszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.2.2016 13:30
Tak, e-pity to dobre rozwiązanie. Juz ze 3 lata tak robie i bez problemu, a kasa przychodzi dosc szybko
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.2.2016 20:56
Ja jednak próbowałbym na Twoim miejscu pobrać program ze strony ministerstwa.Tak poradzila mi pracownica Urzędu Skarbowego. Korzystam z niego od kilku lat.Jest przede wszystkim bezpieczny. A rozliczenie przez e-pity to gwarancja szybkiego zwrotu na konto bez wychodzenia z domu i stania w kolejce.
Cytuj
simą

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2016 15:36
Osobiście od lat używam e-pity i nigdy mnie nie zawiódł - co roku jest aktualizowany na bieżąco, łatwy w obsłudze, polecam.
Cytuj
JanuszPor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 12:38
Też korzystam z e-pity.Szybki, intuicyjny. I nie wiem czy to ma wpływ, ale jak sie przez niego rozliczam to mam kase w miare szybko.
Cytuj
efile

Niezarejestrowani

10.3.2016 16:01
carlos

Polecamy e-pity 2015;)

Dzięki kreatorowi możesz szybko wypełnić PIT-a - wystarczy wpisać swoje dane i przepisać dane z PIT-a otrzymanego od pracodawcy - program sam przeniesie kwoty w odpowiednie pola i je zsumuje. Możesz wskazać dowolne OPP w celu przekazania 1% podatku a w razie problemów zawsze można zadzwonić lub napisać do serwisu - chętnie pomagamy:)
Cytuj
Odpowiedź