• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Ile kosztuje dobra strona internetowa?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mirella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 13:15
Chciałam sobie założyć firmową stronę internetową, taką nowoczesną, żeby klienci mogli mnie znaleźć i widzieć, że firma jest profesjonalna, bo na razie mam tylko kilka wizytówek w różnych panoramach firm. Jednak gdy próbowałam znaleźć firmę, która mi taką stronę założy, to każdy mnie pytał o dziwne rzeczy. Ja nie rozumiem tych informatycznych określeń. Gorzej, że nikt nie podał mi ceny orientacyjnej, dlatego chciałam zapytać, ile może kosztować taka profesjonalna, ładna strona dla firmy?
Cytuj
Anna Kopeć

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 150 razy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 11:27
ostatnio kupowałam domeny na home.pl i skusiłam się na kreatora stron. koszt ok. 200 zł rocznie, nie trzeba kupować hostingu, co więcej po zrobieniu samodzielnie strony internetowej - a nie jest to wcale trudne, bo są gotowe szablony, które można edytować na swoje potrzeby, na koniec robi się przekierowanie na własną domenę i strona wyświetla się pod naszą domeną. Myślę że świetna alternatywa dla nowych firm, które nie chcą od razu wydawać kilku tysięcy na stronę www.
Cytuj
KasiaEr

Niezarejestrowani

19.11.2015 11:56
Anna Kopeć napisał
ostatnio kupowałam domeny na home.pl i skusiłam się na kreatora stron. koszt ok. 200 zł rocznie, nie trzeba kupować hostingu, co więcej po zrobieniu samodzielnie strony internetowej - a nie jest to wcale trudne, bo są gotowe szablony, które można edytować na swoje potrzeby, na koniec robi się przekierowanie na własną domenę i strona wyświetla się pod naszą domeną. Myślę że świetna alternatywa dla nowych firm, które nie chcą od razu wydawać kilku tysięcy na stronę www.
200 zł to faktycznie dobra cena. Ale tzn. ze nie stawiają stron od początku do końca? Ja jak będę zamawiać, to ze względu na to ze w ogóle się nie znam, będę musiała zamówić "całkowitą".
Cytuj
mirella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 15:17
Anna Kopeć napisał
ostatnio kupowałam domeny na home.pl i skusiłam się na kreatora stron. koszt ok. 200 zł rocznie, nie trzeba kupować hostingu, co więcej po zrobieniu samodzielnie strony internetowej - a nie jest to wcale trudne, bo są gotowe szablony, które można edytować na swoje potrzeby, na koniec robi się przekierowanie na własną domenę i strona wyświetla się pod naszą domeną. Myślę że świetna alternatywa dla nowych firm, które nie chcą od razu wydawać kilku tysięcy na stronę www.


To rzeczywiście jest bardzo dobra cena, sądziłam , że koszt takiej strony to co najmniej 2000 złotych i na taką mniej więcej cenę się psychicznie przygotowałam.
No ale skoro top tylko kreator, to rzeczywiście nie jest wart więcej, w końcu stronę zrobię de facto sama. Pytanie, czy będzie działać na każdej przeglądarce?
A tak w ogóle, to czy nie jest tak, że taki kreator www można znaleźć nawet darmowy gdzieś w sieci?
Cytuj
Roksana

Niezarejestrowani

19.11.2015 15:48
mirella napisał
Anna Kopeć napisał
ostatnio kupowałam domeny na home.pl i skusiłam się na kreatora stron. koszt ok. 200 zł rocznie, nie trzeba kupować hostingu, co więcej po zrobieniu samodzielnie strony internetowej - a nie jest to wcale trudne, bo są gotowe szablony, które można edytować na swoje potrzeby, na koniec robi się przekierowanie na własną domenę i strona wyświetla się pod naszą domeną. Myślę że świetna alternatywa dla nowych firm, które nie chcą od razu wydawać kilku tysięcy na stronę www.


To rzeczywiście jest bardzo dobra cena, sądziłam , że koszt takiej strony to co najmniej 2000 złotych i na taką mniej więcej cenę się psychicznie przygotowałam.
No ale skoro top tylko kreator, to rzeczywiście nie jest wart więcej, w końcu stronę zrobię de facto sama. Pytanie, czy będzie działać na każdej przeglądarce?
A tak w ogóle, to czy nie jest tak, że taki kreator www można znaleźć nawet darmowy gdzieś w sieci?
Kreator to jedno, ale domena to też koszt. Jeżeli to ma byc strona firmowa to lepiej trochę zainwestować.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

20.11.2015 0:35
Dajcie spokój, domena i hosting to koszt? W dość przeciętnych ofertach to 100 zł za całość, a strona ... jeśli to nie sklep to wizytówkę zrobi wam zwykły student za 200 zł...

macie czas na zabawy z kreatorem? Nie lepiej szukać klientów?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Roksana

Niezarejestrowani

20.11.2015 8:59
No wlasnie lepiej, dlatego tez bym wolała kupic cos gotowego, a przy tym oryginalnego.
Cytuj
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.11.2015 13:38
Artur Sarnecki napisał
Dajcie spokój, domena i hosting to koszt? W dość przeciętnych ofertach to 100 zł za całość, a strona ... jeśli to nie sklep to wizytówkę zrobi wam zwykły student za 200 zł...

macie czas na zabawy z kreatorem? Nie lepiej szukać klientów?


To 100 złotych to rocznie czy miesięcznie? Chyba dotyczy to takich najprostszych stron, w html, bo lepsze hostingi zaczynają się w okolicach 200 złotych. W każdym razie dla firmy to raczej nie jest duży wydatek.
Ba, ja nawet widziałam gdzieś ofertę hostingu za 30 złotych rocznie, ale teraz nie pamiętam gdzie.
A dobra strona u programisty to od 500 złotych. Przynajmniej ma się pewność, że będzie wszystko działać.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.11.2015 14:03
Kreator stron.. ile tam jest tych podstawowych skórek, 10? i to tak kiepskich, że brakiem szacunku do potencjalnego klienta jest stworzenie czegoś takiego.
Jeżeli chcecie coś zrobić to zróbcie to dobrze, a wówczas przyniesie to oczekiwany efekt, bo po co ma być stworzona taka strona?? tak aby tylko była? strata pieniędzy.
Na stronie ważne jest wszystko = czcionka, jej rozmiar, kolor strony, obrazki, tapety, odnośniki, ewentualne gify itd itp Dajcie to zrobić profesjonaliście, tak aby miało to ręce i nogi.
Wszystkie koszta co do serwera + domeny powinno zamknąć się w 100-200 zł. Wszystko zależne jest od nazwy jak i końcówki .pl .org .com itd.
Kwestią oddzielną jest stworzenie strony www.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
mantra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.11.2016 8:41
Najprostsza strona, która zawiera w sumie tylko informacje i kilka zdjęć kosztuje ok 500 zł.
Cytuj
Odpowiedź