• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt firmowy z zabezpieczeniem hipotecznym

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 13:19
Moi rodzice mają dom, wart 275 tysięcy złotych wraz z działką i zgodzili się, abym wziął, jeśli jest taka możliwość kredyt pod jego zastaw. Kredyt jest mi potrzebny do sfinansowania rozwoju firmy. Z obliczeń wynika, że potrzebuję około 100 tysięcy złotych. Jaki bank mógłby w tej sytuacji być odpowiedni i czy w ogóle jest taka możliwość?
Czy rodzice będą mogli być jakby poręczycielami, bo to oni są właścicielami nieruchomości?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 13:57
na rozwój firmy powinieneś zaciągnąć kredyt firmowy, wtedy będą analizowane wyniki firmy etc...

jest inna opcja, rodzice wezmą pożyczkę hipoteczną pod zastaw nieruchomości i pożyczą ci pieniądze
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 21:57
Informacja na temat potrzeb kredytowych jest niepełna ale postaram się pomoc.
Na rozwój firmy dostaniesz kredyt w Idea Banku. Jeśli działalność jest nowa - max do 18 m-cy możesz dostać kredyt na start, bez dokumentów finansowych na prognozę. O ile Twój scoring BIK będzie wysoki, możesz otrzymac kredyt bez zabezpieczeń. Jeśli natomiast niższy, musisz niestety zabezpieczyć hipotecznie. Jesli rodzice są właścicielami nieruchomości, są oni weryfikowani tak jak kredytobiorca, oraz wyrażają zgodę na zabezpieczenie kredytu na ich własności. Tym samym stają się poręczycielami kredytu.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

15.10.2015 10:02
Ta firma już działa czy dopiero ją otwierasz?

carlos napisał
Moi rodzice mają dom, wart 275 tysięcy złotych wraz z działką i zgodzili się, abym wziął, jeśli jest taka możliwość kredyt pod jego zastaw. Kredyt jest mi potrzebny do sfinansowania rozwoju firmy. Z obliczeń wynika, że potrzebuję około 100 tysięcy złotych. Jaki bank mógłby w tej sytuacji być odpowiedni i czy w ogóle jest taka możliwość?
Czy rodzice będą mogli być jakby poręczycielami, bo to oni są właścicielami nieruchomości?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.10.2015 11:30
Firmę prowadzę już od dwóch lat z mniejszymi lub większymi sukcesami. Obecnie chciałem otworzyć nową linię produkcyjną i na ten cel potrzebuję pieniędzy.
Jeśli rodzice wezmą pożyczkę hipoteczną i po prostu dadzą mi te pieniądze, to czy to będzie legalne z prawnego punktu widzenia?
Bo to jednak finansowanie działalność? Może powinienem ich najpierw uznać za udziałowców?
Cytuj
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2022 3:03
Uważam że dobry pomysłem dla ciebie będzie inwestycja w kredyt od firmy Motty. Firma specjalizuje się w pomaganiu Polakom, którzy chcą uzyskać kredyt w Norwegii.
Cytuj
Odpowiedź