• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jak zacząć inwestować na giełdzie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

2.9.2015 9:19
co to znaczy, że "3-4 m-ce zapowiadają się spokojnie"? skąd taka pewność?

co to za firma? gdzie jest zarejestrowana? gdzie można znaleźć informacje na jej temat? a co jeżeli poniesie stratę (tego nigdy nie można wykluczyć)?

"wykorzystać sytuację i zmykać" tak samo robi się na giełdzie, ludzie potrafią na spekulacjach sporo zarobić
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2015 12:00
Robert Sierant napisał
co to znaczy, że "3-4 m-ce zapowiadają się spokojnie"? skąd taka pewność?


Ponieważ tak jak pisałem wcześniej dopóki liczba klientów, reklamodawców, użytkowników, sponsorów rośnie i szum wokół tej witryny robi się z dnia na dzień co raz większy to w mojej ocenie 3-4 miesiące to minimalny okres w jakim mogę spać spokojnie.

Robert Sierant napisał

co to za firma? gdzie jest zarejestrowana? gdzie można znaleźć informacje na jej temat? a co jeżeli poniesie stratę (tego nigdy nie można wykluczyć)?


Jest to firma zarejestrowana w USA w stanie Utah, pod nazwą TRAFFIC MONSOON LLC
Informacje: TUTAJ
link do rejestracji: TUTAJ

Jeżeli cokolwiek złego będzie się działo to odbije się to na naliczanym codziennym zysku, a to zaobserwować może każdy.

Robert Sierant napisał
"wykorzystać sytuację i zmykać" tak samo robi się na giełdzie, ludzie potrafią na spekulacjach sporo zarobić


jeżeli Panu się to udaje to gratulacje, ja nie miałem takiego szczęścia. Fakt da się zarobić, ale trzeba wiedzieć kiedy wejść i ze sceny zejść, a to już nie jest takie proste i oczywiste.
Wolę pobawić się swoją opcją, bo jak dla mnie jest o wiele mniej ryzykowna i bardziej do przewidzenia.
A jeżeli ktoś nie wierzy niech sobie otworzy notowania giełdowe.
W ocenie wielu osób kryzys na giełdzie pojawi się lada dzień, a to nie jest dobry moment na wejście.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

2.9.2015 13:09
nie mam czasu na daytrading i w ten sposób nie zarabiam (preferuję długookresowe inwestycje), ale znam takich co praktycznie z tego żyją

poklikam sobie w te linki
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2015 13:15
Robert Sierant napisał
nie mam czasu na daytrading i w ten sposób nie zarabiam (preferuję długookresowe inwestycje), ale znam takich co praktycznie z tego żyją

poklikam sobie w te linki


jeżeli 10 min (no max 20min) dziennie to dużo no to jest Pan bardzo mocno zapracowanym człowiekiem.
Bo ja tu nic nie sprzedaję. Jest to platforma reklamowa na której muszę dziennie oglądnąć 10 reklam i koniec mojej ciężkiej pracy.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 2.9.2015 13:21
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

2.9.2015 13:23
jak ktoś gra na daytrading to zwykle większość dnia spędza przed komputerem, albo na okazję czeka albo sprawdza jak zachowują się otwarte pozycje

a linki sprawdzę, pieniądze przesyła się do USA czy na polskie konto? zakładam, że jakichkolwiek gwarancji (kapitału lub zysku) tutaj nie ma...?

ps
szum wokół witryny lub czegokolwiek i zwiększająca się liczba wpłacających to konstrukcja typowej piramidy finansowej, oczywiście można na tym zarobić, ale większość niestety traci swój kapitał
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2015 14:21
Robert Sierant napisał
jak ktoś gra na daytrading to zwykle większość dnia spędza przed komputerem, albo na okazję czeka albo sprawdza jak zachowują się otwarte pozycje


To nie jest daytrading :)

Robert Sierant napisał
a linki sprawdzę, pieniądze przesyła się do USA czy na polskie konto? zakładam, że jakichkolwiek gwarancji (kapitału lub zysku) tutaj nie ma...?


Zysk jest naliczany co godzinę od włożonego kapitału, można z nim robić co się chce (oczywiście z opcją wypłaty na własne konto). Paczka reklamowa wygasa (w chwili obecnej) po około 52 dniach (w założeniach firmy po 55 dniach) i daje 10% zysku. Czyli trochę ponad 5% na miesiąc.


Robert Sierant napisał
szum wokół witryny lub czegokolwiek i zwiększająca się liczba wpłacających to konstrukcja typowej piramidy finansowej, oczywiście można na tym zarobić, ale większość niestety traci swój kapitał


Zgadza się. Dlatego nie jest to opcja na dłużej niż 6-10 miesięcy myśląc o ryzyku, w spokojnej ocenie bardziej bezpiecznej to 3-4 miesiące (z resztą pod moją opieką nikt nie zginie) Poza tym nie jest to pierwszy projekt założyciela, mimo większych, bądź mniejszych problemów po drodze do dnia dzisiejszego funkcjonuje i jest on wypłacalny.
Charles nie schował głowy w piasek i dalej działa i to prężnie. To co robi ma spory potencjał (cytatu Billa już nie podam) tylko ktoś musi podchwycić temat z grubych ryb, stąd Dubaj zaczyna maczać w tym oblepione złotem paluchy.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 2.9.2015 14:47
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2015 15:10
Jak ktoś myśli o giełdzie to polecam sobie dokonać analizy takiej spółki jak: "HAWE" "Boryszew".
Sprawdzić wszystkie dostępne informacje i zastanowić się pod co kurs rośnie/spada? czy są jakieś podstawy, a może zagrania spekulantów.
I to jest kwintesencja giełdy.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
witwit

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 7:18
A może ktoś by wiedział, ile na początek trzeba zainwestować, żeby wejść na giełdę?
Czy można sobie kupić po prostu już jedną akcję jakiegoś przedsiębiorstwa i to byłoby to?
A może potrzeba jednak większej kwoty?
No i ten rachunek maklerski, ile kosztuje jego utrzymanie?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 9:35
witwit napisał
A może ktoś by wiedział, ile na początek trzeba zainwestować, żeby wejść na giełdę?
Czy można sobie kupić po prostu już jedną akcję jakiegoś przedsiębiorstwa i to byłoby to?
A może potrzeba jednak większej kwoty?
No i ten rachunek maklerski, ile kosztuje jego utrzymanie?


jeżeli ktoś chce zarobić to trzeba kupić trochę tych akcji i mieć pewną spółkę. Owszem można zakupić akcje za np 1k zł, ale trzeba pamiętać o prowizjach itd, także ta kwota wzrośnie, a gwarancja zysku jest żadna.
Kiedyś założyłem konto w mbanku i tam była możliwość podjęcia zabawy jaką jest giełda zupełnie za darmo :)
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 16:19
zabawić to się można na koncie demo, mając konto maklerskie to już nie jest zabawa tylko realne pieniądze + to nie jest za darmo, za obrót papierami wartościowymi płaci się prowizje
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź