• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaki program do fakturowania polecacie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2015 11:16
Cześć ! Możecie mi polecić jakiś dobry program do wystawiania faktur? Obecnie wystawiam faktury w excelu. Do tej pory była to raptem jedna albo dwie faktury miesięcznie tak wiec nie był to żaden problem ale ostatnio wystawiam ich więcej no i siłą rzeczy jest to trochę kłopotliwe ( można się latwo pomylić jak wystawia ich się więcej). Tak więc szukam fajnego programu.Najlepiej darmowego. Płatny również możecie polecić ale aby opłata była w miarę niedroga.
Cytuj
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2015 9:35
myinvoice.pl - darmowy, szybki w obsłudze, przejrzysty. Na początek idealny.
Cytuj
Werka

Niezarejestrowani

7.8.2015 11:10
A Sage Symfonia? Jest w googlach promowany, zastanawiam sie czy jest dobry?
Cytuj
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

7.8.2015 22:02
Polecam program Szybka faktura. Przez 45 dni jest darmowy, co pozwala na testowanie oraz podjęcie decyzji.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 7:47
A ile kosztuje po upływie okresu próbnego?
I co myślicie o programie Rewizor? Na nim można nie tylko wystawiać faktury, ale też prowadzić pełną księgowość.
Oczywiście jest płatny i to do tego chyba bardzo dużo. To część programu INSERT GT.
Za to jest prosty w obsłudze i pozwala na wiele różnych operacji.
Cytuj
michal

Niezarejestrowani

1.9.2015 21:25
Jeśli pełnego programu na rynku, to masz całkiem spory wybór. Jeśli tylko do wystawiania faktur, to jest np. Wszystko zależy od tego jak rozbudowaną masz księgowość. Niektórzy np. wolą skorzystać z biura księgowego niż z takich programów.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

2.9.2015 16:57
Ja proponuję dwa rozwiązania:
1. Od dwóch lat stosuję program Dumpingowiec. Na Allegro kosztuje 35 zł. Jest to alternatywny program, służący do zarówno do księgowania /Ryczałt, KPIR/, jak tez do fakturowania. Jest przystosowany do współpracy ze sklepami internetowymi. Polecam. Intuicyjny i kompletny program.

2.Druga propozycja to założenie konta "Firma to ja" w Idea Banku. Konto darmowe, a posiadające wiele funkcjonalności, w tym min. darmowy program do fakturowania, analizy płatności i wiele innych funkcji.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
kamil90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2015 22:23
Ja wystawiam faktury
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
http://streetviewtrust.pl/
AntonS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2015 19:37
Stanisław Bińkiewicz napisał
Ja proponuję dwa rozwiązania:
1. Od dwóch lat stosuję program Dumpingowiec. Na Allegro kosztuje 35 zł. Jest to alternatywny program, służący do zarówno do księgowania /Ryczałt, KPIR/, jak tez do fakturowania. Jest przystosowany do współpracy ze sklepami internetowymi. Polecam. Intuicyjny i kompletny program.

2.Druga propozycja to założenie konta "Firma to ja" w Idea Banku. Konto darmowe, a posiadające wiele funkcjonalności, w tym min. darmowy program do fakturowania, analizy płatności i wiele innych funkcji.


A co to za program do fakturowania w tym Idea banku? Czy jest prosty w obsłudze?
Bo ja bym czegoś w tym stylu potrzebował, ale bardzo mi zależy na tym, żeby był maksymalnie prosty w obsłudze, bo naprawdę kiepsko sobie radzę z opanowywaniem coraz to nowych funkcjonalności.
Aha, no i czy jest on po polsku? Bo jak po angielsku to kompletnie odpada.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2015 11:31
[quote author=Grzegorz Woźniak]Polecam program Szybka faktura. Przez 45 dni jest darmowy, co pozwala na testowanie oraz podjęcie decyzji.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź