• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Czy konto w Paypall się opłaca?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ilion

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 10:37
Zauważyłem, że w wielu serwisach jest możliwość dokonywania płatności przez konto paypall. Zastanawiam się, czy to dobry pomysł, żeby je sobie założyć? Czy to bezpieczne rozwiązanie?
No i ile kosztuje utrzymanie takiego konta, jak wyglądają prowizje za przelewy?
Czy ktoś z państwa ma i korzysta? W jakich sytuacjach jest sens posiadania takiego konta?
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 13:51
Założyć można, bo nie są pobierane opłaty za samo prowadzenie. Co do prowizji, to tutaj więcej: https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/paypal-fees
Cytuj
ilion

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 17:36
Dziękuję za link, widzę, że płatności w Polsce są za darmo.
A czy za coś innego się tam płaci?
Bo czasem jest tak, że niby wszystko za darmo, a się okazuje, że za coś policzyli, więc wolę się dowiedzieć zanim założę.
Jak kolega powiedział, można tym płacić na przykład za gry na steamie, to jest jako zagraniczny przelew czy w Polsce?
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 18:19
ilion napisał
Dziękuję za link, widzę, że płatności w Polsce są za darmo.
A czy za coś innego się tam płaci?
Bo czasem jest tak, że niby wszystko za darmo, a się okazuje, że za coś policzyli, więc wolę się dowiedzieć zanim założę.
Jak kolega powiedział, można tym płacić na przykład za gry na steamie, to jest jako zagraniczny przelew czy w Polsce?


Policzyć mogą np. za przewalutowanie. Paypal to taka elektroniczna portmonetka. Możesz mieć do niej podpiętą np. kartę płatniczą.
Cytuj
Mieszko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2015 8:36
Pewnie, że warto założyć to konto, szczególnie, jeśli kupujesz różne rzeczy w internecie. Nic za nie nie płacisz, jeśli nie korzystasz, a jak korzystasz, to właśnie tylko za przelewy za granicę.
Sam mam i choć przydaje się rzadko, to jednak parę razy już było mi niezbędne.
Właśnie choćby w przypadku gier. Kupowałem kilka na Originie i niestety była to jedyna forma płatności, z jakiej mogłem skorzystać. I nie płaciłem za przelew, w końcu cena była w złotówkach, więc pewnie poszło do polskiego oddziału. Myślę, że na steamie jest podobnie.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2015 10:20
Ja mam. Troche sa wysokie oplaty, bo liczą prowizję procentowo od przelewanej kwoty, ale lepszego rozwiązania nie znalazłem. Pieniadze tez nie ida znow tak szybko.
Cytuj
Odpowiedź