• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Skąd wziąć środki na otwarcie bistro?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2015 15:01
Witam. W tym roku kończę studia i pomyślałam, że nie chcę pracować na etacie i wolałabym mieć coś własnego i zarabiać na siebie a nie na kogoś. A że lubię i potrafię gotować, to chciałabym otworzyć małe bistro z dobrym i zdrowym jedzeniem. Niestety nie mam wykształcenia gastronomicznego, więc chyba nie dostanę żadnego dofinansowania. Jak jeszcze mogę sfinansować tę działalność? Mam szansę na jakiś kredyt?
Cytuj
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2015 12:11
Raczej bank nie da ci kredytu, jeśli nigdy nie pracowałaś ani nie masz żadnej historii kredytowej. Ponoć są jakieś specjalne kredyty na rozpoczęcie działalności, ale o nich musieliby się wypowiedzieć eksperci.
Może jakiś się udzieli?
Mi się wydaje, że najlepiej, gdybyś poszukała wsparcia z różnych programów europejskich i innych funduszy, a jeśli nie masz takiego wykształcenia to idź na jakiś kurs, to powinno wystarczyć.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.6.2015 14:03
Katerina napisał
Raczej bank nie da ci kredytu, jeśli nigdy nie pracowałaś ani nie masz żadnej historii kredytowej. Ponoć są jakieś specjalne kredyty na rozpoczęcie działalności, ale o nich musieliby się wypowiedzieć eksperci.
Może jakiś się udzieli?
Mi się wydaje, że najlepiej, gdybyś poszukała wsparcia z różnych programów europejskich i innych funduszy, a jeśli nie masz takiego wykształcenia to idź na jakiś kurs, to powinno wystarczyć.
Są kredyty na start. Zobacz w Idea Banku np. Tyle, ze wtedy bank bedzie wymagal zabezpieczenia.
Cytuj
koronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2015 9:04
Fundusze to dobre rozwiazanie. warto poszukac, pojsc do Urzedu Pracy. A jesli chodzi o kredyty na start. To na pewno na ladne oczy nikt ich nie przyznaje. Trzeba miec jakies zabezpieczenie, hipoteke itd.
Cytuj
Odpowiedź