• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Samodzielna windykacja - korzystał ktoś?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
tales

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2015 9:46
Właśnie czytam o tych platformach do samodzielnej windykacji długu i zastanawiam się, czy to rozwiązanie dla mnie. Mam często problemy z przedłużającymi się płatnościami, część klientów nie reguluje terminowo zobowiązań, inni migają się od spłaty, a było kilku, którzy w ogóle nie zapłacili. Jednak nie były to duże kwoty, więc machnąłem na to ręką, bo windykacja by mnie więcej kosztowała. Ale gdyby tę można było przeprowadzić samodzielnie, to chyba opłacałoby mi się cwaniaczków ścigać.
Może ktoś korzystał z tej metody i mógłby mi coś o niej napisać? Czy to się w praktyce sprawdza?
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2015 10:20
Czytalem, ze to fajna i dosc tania opcja. Jak masz mniejsze zaleglosci to moze pomoc. Masz tam anrzedzia, ktore pomoga Ci wystosować wniosek itd.
Cytuj
Dalian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2015 11:13
A ile takie cudo może kosztować? To jakaś platforma internetowa czy po prostu program, który się kupuje? Przyznam, że jeszcze nigdy o czymś takim nie słyszałem, ale jeśli jest to naprawdę pomocne, to myślę, że wielu przedsiębiorców byłoby zainteresowanych.
Cytuj
soniaa

Niezarejestrowani

21.5.2015 15:18
Ja wprawdzie nie korzystałam ale sporo czytałam o samodzielnej windykacji i też mnie to zainteresowalo bo mam takich zaległych fakturek kilka i może bym to potestowała
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2015 13:04
Ale wiesz,że taką windykacją można zrazić do siebie klienta? Sam jestem zdania,że warto jest próbować do celu.
Jeśli wiesz,że masz klientów, którzy spóżniają się z płatnościami to możesz zastanowić się nad opcją faktoringu, która polega na czymś innym i dość często jest mylona z windykacją. Jestem jednak zdania,że warto poniewaz nie kosztuje CIe to dużo a będziesz miała pieniądze o wiele wcześniej na swoim koncie.

Poczytaj sobie o tym.

Poza tym tak naprawdę to windykacja niewiele może. Bo co będą robili? Tylko dzwonili.
Cytuj
roman_z

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2016 1:10
Swego czasu miałem dość spory problem z dłłużnikiem i próbowałem na różne sposoby skłonić go do spłaty należności. Jednak dopiero zatrudnienie specjalistów poskutkowało i pieniądze odzyskałem. Trochę pluję sobie w brodę, ze od razu nie szukałem pomocy u ludzi, którzy zajmują się długami zawodowo. Trochę odjąłbym sobie nerwów i nie marnował czasu na zabawę w kotka i myszkę.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
mycha869

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2016 11:51
Też mi się wydaje, że najlepiej zlecić to fachowcom. Jeśli dłużnik nie spłaca zobowiązań, to żadne pismo go do tego nie skłoni.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

2.12.2016 22:00
Zapraszam na mojego bloga, na którym piszę o zarządzaniu wierzytelnościami w firmie.

www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
roman_z

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2017 9:46
Ja bym się bał korzystać z takich platform do samodzielnej windykacji. To sa jednak nasze pieniądze i bardzo ważna sprawa. Najlepiej wynająć sprawdzoną agencję, ktora się tym zajmie.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Cesene

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.12.2017 14:59
Wszystko zależy od tego ile kto jest nam winien pieniędzy. Jeśli mamy do czynienia z małymi kwotami to owszem, może się to sprawdzić, ale jeśli kwoty są spore to raczej wolałbym to zlecić specjalistom. U mnie w firmie często handlujemy z klientami spoza kraju i niestety czasami zdarza się tak, że nie płacą po kilkanaście miesięcy. Odkąd jednak zacząłem korzystać z pomocy x problem znacząco zmalał. Teraz mam czas na zajmowanie się firmą, a pieniądze i tak są odzyskiwane w krótkim czasie.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź