• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przelew za granice. Jak najszybciej i najłatwiej?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Cezary

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2015 13:30
Mam do nadania jeden przelew do Francji. Byłem winny kumplowi pieniądze , obecnie on pracuje za granicą. Chciałbym mu oddać. Niby mogę jak przyleci za pół roku ale nie chciałbym aby się to tak za mną ciągnęło no i tak nieładnie przedłużać.
Zastanawiam się czy warto jest dla jednego przelewu zakładać sobie konto walutowe. No chyba,że jesteście zdania,że jest to jednak przydatna rzecz i warto jest do czegoś innego.
Czy jednak skorzystać z jakiejś firmy pośredniczącej w takich przelewach? Jesli tak to kogo polecacie?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

6.5.2015 14:01
ma być szybko i bez konta? to Western Union
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
vasyl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.5.2015 12:57
A w Western Union to nie ma jakiejś dużej opłaty? Kiedyś próbowałem prze nich wysłać do Holandii i miałem jakieś problemy.
Moim zdaniem jeśli przelew ma być jednorazowy i do tego nie bardzo duży, to można normalnie z banku zrobić przelew z normalnego rachunku. W wielu bankach jest on tani, w mbanku kosztuje 5 złotych.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.5.2015 12:59
A Pay Pallem? Mi sie wydaje, ze jest całkiem niezle. Płaci się procentowo od przelewanej kwoty.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.5.2015 13:37
Pay pall jest drogi. Nie oplaca sie. Juz lepiej stary, dobry WU.
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2015 14:24
Jeśli jest to niewielka kwota to może i Paypal się opłąca .Jednak pobierają oni prowizję od każdej wpłaty i jeśli w grę wchodzą większe pieniądze to będzie to totalnie nieopłacalne. Western Union to bardzo pewna firma ale tanio również nie jest.

Możesz skorzystać z usług jednego z pośredników w przesyłaniu pieniędzy. Obecnie dość dobrą ofertę posiada Easysend. Kiedyś wysyłałam za ich pośrednictwem pieniądze i nie było tak drogo.
Cytuj
Marek

Niezarejestrowani

12.5.2016 13:02
Skorzystałem z easysend.pl, dzięki bardzo fajnie i łatwo. wyslalem przelew za free :)
Cytuj
Odpowiedź