• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Działalnośc a prywatne konto

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 12:16
Czy prowadząc jednoosobową działalność korzystają/ korzystaliby Państwo z konta prywatnego, czy jednak założyli/założyliby Państwo firmowe? Dlaczego warto zdecydować się jednak na firmowe? O tym tutaj.
Wypowiedź została zmieniona przez: Tomasz Słupczynski 17.4.2015 12:16
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
eddie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 13:19
Ja jak zakładałem działalność jeszcze 5 lat temu ( obecnie nie prowadzę ) to oczywiście,że decydowałem się na konto firmowe. OBecnie wszystko jest inwigilowane tak więc postanowiłem oddzielić sferę prywatną od zarobkowej.

Poza tym konto firmowe ma wygodne wzory przelewów do zus i us. A konto prywatne bardzo często ich nie ma.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 15:03
eddie napisał
Ja jak zakładałem działalność jeszcze 5 lat temu ( obecnie nie prowadzę ) to oczywiście,że decydowałem się na konto firmowe. OBecnie wszystko jest inwigilowane tak więc postanowiłem oddzielić sferę prywatną od zarobkowej.

Poza tym konto firmowe ma wygodne wzory przelewów do zus i us. A konto prywatne bardzo często ich nie ma.
A w jakim banku zakładałes? Jak tak przegladam to sa troche drogie. Po prostu taniej by wyszlo majac jedno.
Cytuj
kysan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 16:22
Ja również korzystam z jednego. Nie wiem, o co ci chodzi z ta inwigilacją? Skoro mam działalność jednoosobową, to i tak nie ma chyba większego znaczenia.

Inna sprawa to to, że potrzebowałem również konta walutowego. To również mam w tym momencie jedno, ale zastanawiam się, czy jest możliwość, żeby założyć takie na firmę i czy to w ogóle jest dobry pomysł?
Cytuj
Odpowiedź