• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Wymiana walut. Gdzie najkorzystniej

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.4.2015 11:38
Witam. Jaki sposób na wymianę waluty wybieracie? Chodzicie do banków czy moze lepiej jest skorzystać z oferty kantoru ( internetowego czy tradycyjnego)? Kto ma lepszy cennik?
Ostatnio czytałam ,że ludzie o wiele częściej wybierają kantory z uwagi na to,że banki mają dość kiepskie przewalutowanie. Ale czy tak jest zawsze?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.4.2015 15:03
Tylko kantory internetowe. Maja duzo lepsze warunki niz banki. Kantory internetowe znowu sa tansze niz tradycyjne - oszczedzaja na lokalu i obsludze. Rachunek jest prosty.
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 14:04
Z Banków za bardzo nie korzystam ponieważ mają niekorzystne przewalutowanie. Jest po prostu drogo tak jak wspomniała osoba powyżej mnie
Do tej pory zwykle wymieniałem pieniądze w kantorze stacjonarnym.

Na czym polega przelewanie pieniędzy w internetowym? Czy koniecznie trzeba konto walutowe?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 15:03
Witaj.

A ja Ci polecam stronke grosik.com - to strona nalezaca do brytyjskiej firmy - nie tylko wymieniaja ale tez wysylaja za granice.
Oferuja bardzo dobre warunki wymiany. Na stronie maja dane kontaktowe podane.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
kysan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 16:17
A jaki kurs w tym grosiku? To też jakiś kantor?
Ja zwykle korzystam ze stacjonarnych kantorów, ale teraz się zastanawiam, czy to najlepsze wyjście. Niedługo mam dostać zwrot podatku zza granicy. Zastanawiam się, jak najlepiej będzie to wymienić. Możecie polecić jakiś dobry kantor?
Cytuj
Aniela Agopsowicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 114 razy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 8:03
Irek napisał
Z Banków za bardzo nie korzystam ponieważ mają niekorzystne przewalutowanie. Jest po prostu drogo tak jak wspomniała osoba powyżej mnie
Do tej pory zwykle wymieniałem pieniądze w kantorze stacjonarnym.

Na czym polega przelewanie pieniędzy w internetowym? Czy koniecznie trzeba konto walutowe?


Witam!
Konto walutowe jest potrzebne do wymiany walut w internecie, ponieważ na nie są przelewane pieniądze w walucie obcej. Wiele banków oferuje je bez większych opłat. Pozdrawiam
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Pozdrawiam
Aniela Agopsowicz
Doradca finansowy
https://ekantor.pl/
Ringo

Niezarejestrowani

21.9.2015 15:14
Aniela Agopsowicz napisał
Irek napisał
Z Banków za bardzo nie korzystam ponieważ mają niekorzystne przewalutowanie. Jest po prostu drogo tak jak wspomniała osoba powyżej mnie
Do tej pory zwykle wymieniałem pieniądze w kantorze stacjonarnym.

Na czym polega przelewanie pieniędzy w internetowym? Czy koniecznie trzeba konto walutowe?


Witam!
Konto walutowe jest potrzebne do wymiany walut w internecie, ponieważ na nie są przelewane pieniądze w walucie obcej. Wiele banków oferuje je bez większych opłat. Pozdrawiam
A jakie Pani poleca?
Cytuj
Profesor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2015 7:28
Zależy, na czym ci zależy?
Ja osobiście mam konto walutowe w mbanku. Nie mam co prawda do niego karty, za to samo konto jest bez opłat. Nie mogę narzekać, w sumie to założyłem je tak w razie czego i na razie jeszcze nie używałem.
Gdyby była karta, to jest za nią opłata roczna, 20 czy 30 złotych, już nawet nie pamiętam. Jednak nie jest to jakaś wielka kwota, no i jak się nie korzysta, to nie trzeba mieć karty.
Cytuj
Aniela Agopsowicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 114 razy

Wyślij wiadomość

22.9.2015 8:11
Ringo napisał
Aniela Agopsowicz napisał
Irek napisał
Z Banków za bardzo nie korzystam ponieważ mają niekorzystne przewalutowanie. Jest po prostu drogo tak jak wspomniała osoba powyżej mnie
Do tej pory zwykle wymieniałem pieniądze w kantorze stacjonarnym.

Na czym polega przelewanie pieniędzy w internetowym? Czy koniecznie trzeba konto walutowe?


Witam!
Konto walutowe jest potrzebne do wymiany walut w internecie, ponieważ na nie są przelewane pieniądze w walucie obcej. Wiele banków oferuje je bez większych opłat. Pozdrawiam
A jakie Pani poleca?

Konto walutowe najlepiej założyć w tym samym banku, czasami jest ono proponowane jako dodatkowe, darmowe do już posiadanego RORu. Należy jednak zwrócić uwagę na niektóre opłaty oraz długość obowiązujących promocji. Jeśli posiada Pan konto osobiste np. w BZWBK to proponuję zasięgnąć informacji właśnie w tym banku odnośnie konta walutowego.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Pozdrawiam
Aniela Agopsowicz
Doradca finansowy
https://ekantor.pl/
Aniela Agopsowicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 114 razy

Wyślij wiadomość

22.9.2015 8:23
Profesor napisał
Zależy, na czym ci zależy?
Ja osobiście mam konto walutowe w mbanku. Nie mam co prawda do niego karty, za to samo konto jest bez opłat. Nie mogę narzekać, w sumie to założyłem je tak w razie czego i na razie jeszcze nie używałem.
Gdyby była karta, to jest za nią opłata roczna, 20 czy 30 złotych, już nawet nie pamiętam. Jednak nie jest to jakaś wielka kwota, no i jak się nie korzysta, to nie trzeba mieć karty.

Słusznie. W razie potrzeby na pewno kartę można wyrobić. Bank na pewno z wielką chęcią da ją Panu bez problemu, w końcu to dla nich zarobek. Jeśli nie ma przymusu do jej posiadania to nie ma co narażać się na dodatkowe koszty.
Cytuj
Pozdrawiam
Aniela Agopsowicz
Doradca finansowy
https://ekantor.pl/
Odpowiedź