• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak podliczyć sobie urlop?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 15:51
Ja kiedyś sama liczyłam sobie urlop. DO czasu aż się nie pomyliłam i zaplanowałam wakacje dłuższe o kilka dni niż mi przysługiwało. Od tamtej pory zawsze pytam szefa ile będę miała wolnego i od razu z nim ustalam urlop latem. Często zdarza się, że nie daję rady wykorzystać urlopu w ciągu roku.
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 18:40
Z tego co się orjetuje jak pracujesz miesiąc to przysługuje Ci dwa dni urlopu .A po dziesięciu latach pracy masz 26 dni urlopu .Ale najlepiej jak popytasz się kogoś kto dokładnie orjetuje się w temacie ,bo ja już mam dziesięć lat pracy wiec mój urlop od dłuższego czasu pozostaje bez zmian .
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 19:05
Też słyszałem, że miesiąc = dwa dni urlopu. Ja też mam już przepracowane 10 lat i mój urlop wynosi 26 dni. Najlepiej zapytaj szefostwo ile masz urlopy. Przecież nic ci nie zrobią za to jak zapytasz:) Samemu lepiej nie liczyć bo możesz się pomylić jak np. rita:)
Cytuj
Marysia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 16:38
Tak najlepiej jak zapytasz szefa , podstawa jest tak jak piszą miesiąc to dwa dni urlopu .Ale przecież należy się jeden dzień urlopu na dziecko w ciągu całego roku .Słyszeliście o takim czymś .Mój znajomy ma dwójkę dzieci i dostaje dwa dni urlopu płatnego ,czy tak rzeczywiście jest ?
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 18:20
W ciągu całego roku tylko dwa dni jeśli sie ma dwójkę dzieci? A nie jest to tak że po dniu w miesiącu albo po tygodniu na dziecko w ciągu roku? I to chyba bez względu na to czy jest to ojciec czy matka. Ale wiadomo ze tacie nie chętnie dają taki właśnie urlop.
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 22:58
Mnie też wydaje się że teraz są takie przepisy ze urlopu na chorujące dziecko jest troche wiecej niż dwa dni w ciagu całego roku i to bez względu an to czy jest się mamą czy tatą dziecka. Chociaż w to że tata zajmuje sie chorym dzieckiem zamiast mamy jakoś ciężko jest mi uwierzyć.
Cytuj
Kryjna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:18
A ja nawet nie wiedziałam że jest cos takiego jak płatne dni urlopowe ze względu an chore dzieci. To chyba musiało wejść niedawno bo jak jakiś czas temu moja znajoma chciała wziąć wolne w pracy bo miała chore dziecko to mogła tylko skorzystać z bezpłatnego urlopu i to tylko na 3 dni.
Cytuj
luna0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:39
Jak dobrze sie orientuje to te płatne urlopy z racji tego że mamy w domu chore dziecko weszły w tamtym roku albo dwa lata temu jak zmieniały sie warunki tego urlopu macierzyńskiego i tacierzyńskiego. W końcu Państwo zaczyna nam choć trochę iść na rękę.
Cytuj
Manana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:50
Państwo nam iść na ręke? No nie wydaje mi sie. Widzieli po prostu jak jest w innych Państwach i poczuli że niedługo i my będziemy domagać sie własnie takich urlopów.Nie chcieli mieć zrobionego szumu wobec całej sytuacji i dlatego przy okazji wprowadzili te urlopy.
Cytuj
AdriannA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:59
ja też tak myślę. Nawet mam cichą nadzieje ze zaoferują mam trochę więcej jako rodzicom. Mamy to jednak mamy i problemu z takim urlopem nie mają. Mam tylko wrażanie że jak tata prosi o urlop ze względu na chore dziecko to pracodawca raczej dziwnie na coś takiego patrzy.
Cytuj
Odpowiedź