• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto firmowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 20:53
Ja mam konto firmowe w Pekao i jestem bardzo zadowolona. podobno fajne warunki mają też w dbNet. Najlepiej by było gdybyś przeszła się po bankach i zapytała co mogą ci zaoferować. Niestety większość banków pobiera sporą opłatę za prowadzenie konta firmowego, co moim zdaniem jest bez sensu.
Cytuj
Emilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:51
Też słyszałam sporo dobrego o dbNET i najlepiej będzie jak udasz się do Deutshe banku i zapytasz o konto firmowe. Dobre warunki mają też podobno w ING. Ja osobiście mam konto w WBK-u a mój tata w PKO i oboje jesteśmy zadowoleni. Wiadomo jakieś tam opłaty za prowadzenie konta są i trzeba się z tym pogodzić ale tak poza tym jest ok.
Cytuj
Kaziorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 0:35
Ale nie wiem czy dbNet jest kontem firmowym. Wydaje mi sie że tam jest tylko możliwość prywatnego konta. DB na pewno ma w swojej ofercie konto bezpłatne dla firm bo gdzieś o tym czytałem ale nie jestem pewny czy jest to dbNet.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 12:30
wiktor111 napisał
Przejdź się po bankach i sprawdź co są w stanie ci zaoferować. Myślę, że nie znajdziesz w Polsce w 100% darmowego konta zawsze znajdą się jakieś drobne opłaty, a to za kartę, przelew na inne konto czy samo prowadzenie konta. Ja korzystam z konta >30 w WBK-u i nie narzekam chociaż jakieś tam opłaty są.


Hej wcale to nie jest prawdą bo ja mam w 100% darmowe. Jestem w Gettin Online i nie płacę kompletnie za nic. Mam bankomaty za darmo i przelewu i prowadzenie konta również:)
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:44
Kaziorek napisał
Ale nie wiem czy dbNet jest kontem firmowym. Wydaje mi sie że tam jest tylko możliwość prywatnego konta. DB na pewno ma w swojej ofercie konto bezpłatne dla firm bo gdzieś o tym czytałem ale nie jestem pewny czy jest to dbNet.


Nie no pewnie mają. Teraz to już chyba wszystkie banki wprowadziły konta firmowe, ale mogę się oczywiście mylić. Generalnie firmowe konta są dosyć drogie w prowadzeniu. Nie wiem czy jest jakieś konto firmowe calkowicie za 0zł?
Cytuj
ZenonaB

Niezarejestrowani

31.5.2022 11:44
Firmowego konta nie zakładałam, ale na stronie https://konto-w-banku.pl/ można znaleźć mnóstwo przydatnych informacji
Cytuj
Magda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2023 15:42
Teraz każdy komercyjny bank ma w ofercie rachunki dla firm. A prześcigają się ze sobą w promocjach dla nowych klientów. Jest z czego wybierać.
Cytuj
Odpowiedź