• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

firmy windykacyjne / sprzedaż wierzytelności

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 13:13
Jakie znacie lub polecacie firmy windykacyjne? Czy w ogóle warto korzystać z ich usług, a może od razu sprzedać wierzytelność?
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 13:17
Z sprzedawaniem poczekaj, nic się nie stanie jak chwile poczekasz. Firm windykacyjnych jest parę: Lexperto, Statima, Rentico, STER Financial Services
Kruka ci nie polecam bo dużo negatywnych opinii słyszałem o nich
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 13:24
O Kruku to chyba każdy się nasłuchał tego i owego ;). Prędzej kasę ze mnie ściągną niż od dłużnika.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.3.2015 14:23
Czyli raczej nastawiają się na ilość. Ciekawe ile wynosi opłata za sam etap polubowny skoro mają na niego tylko 45dni a dodatkowo mogą nic nie zarobić..
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 14:24
Właśnie. Często jest tak, że firma windykacyjna przeczeka sobie etap polubowny, nic nie zrobi i bang. Nagle mamy etap sądowy i dodatkowe koszta.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 15:31
Gość napisał
Czyli raczej nastawiają się na ilość. Ciekawe ile wynosi opłata za sam etap polubowny skoro mają na niego tylko 45dni a dodatkowo mogą nic nie zarobić..


Być może opłata wstępna jest spora albo starają się załatwić jak najszybciej i nowy temat. Firmą windykacyjnym też się nie uśmiecha biegać po sądach z dłużnikiem jeśli mogą to zrobić polubownie.
Cytuj
Cyfer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 10:15
zwall napisał
Jakie znacie lub polecacie firmy windykacyjne? Czy w ogóle warto korzystać z ich usług, a może od razu sprzedać wierzytelność?



W przypadku mniejszych sum to nie wiem czy się opłaca. Jednak gdy w grę wchodzą większe pieniadze to jednak skorzystanie z usług firmy windykacyjnej jest najlepszym posunięciem na jakie możesz się zdecydować.
Kruka również nie polecam ponieważ ja również słyszałem o nim wiele nieprzychylnych opinii ale jest wiele wartych zaufania firm. Może poszukaj jakiejś lokalnej firmy windykacyjnej?
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 10:52
Mieszkam w Wawie. Znacie jakieś lokalne firmy windykacyjne? Bym mógł udać się do ich placówki lub by wysłanie ich przedstawiciela nie stanowiło dla nich problemu?
Cytuj
annonnse

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 10:56
Antoni napisał
Gość napisał
Czyli raczej nastawiają się na ilość. Ciekawe ile wynosi opłata za sam etap polubowny skoro mają na niego tylko 45dni a dodatkowo mogą nic nie zarobić..


Być może opłata wstępna jest spora albo starają się załatwić jak najszybciej i nowy temat. Firmą windykacyjnym też się nie uśmiecha biegać po sądach z dłużnikiem jeśli mogą to zrobić polubownie.


Nie każda firma windykacyjna tak działa. Spora ich część zbywa klienta i informuje, że nie widzi innego wyjścia jak rozprawa sądowa.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 12:29
Są firmy windykacyjne, które nastawiają się etap polubowny lub sądowy i starają się jak najszybciej zamknąć temat/przejść do etapu sądowego. Sam wolę ten pierwszy ale wiadomo jak to jest z dłużnikami nigdy nie masz pewności.
Cytuj
Odpowiedź