• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

biuro rachunkowe wrocław

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

30.5.2015 18:29
Gość napisał
Z Wrocławia polecę z pełnym przekonaniem biuro Super Księgi http://superksiegi.pl
To biuro z długim stażem,bardzo dobrym nowoczesnym podejściem do klienta i nowoczesnymi zasadami współpracy, cenowo też mnie przekonało. No i bez pomyłek a obsługuja mnie już 4 rok
Gość napisał
Z Wrocławia polecę z pełnym przekonaniem biuro Super Księgi http://superksiegi.pl
To biuro z długim stażem,bardzo dobrym nowoczesnym podejściem do klienta i nowoczesnymi zasadami współpracy, cenowo też mnie przekonało. No i bez pomyłek a obsługuja mnie już 4 rok
Potwierdzam, też z nimi współpracuję i to od poczatku działalności, bedzie 6 rok , do tej pory be zzarzutu
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.6.2015 11:06
Super Księgi Katarzyny Skowrońskiej- korzystam z wirtualnego biura u nich i obsługi księgowej- bardzo zadowalający profesjonalizm
Cytuj
dario

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2015 16:38
Ile kosztuje takie rozwiązanie? Mam na myśli wirtualne biuro księgowe?
Sam bałbym się zaufać komuś, kogo nawet na oczy nie widziałem i nikt znajomy go nie polecił.
Rozumiem, że dziś zatrudnienie księgowej na pełen etat to rzecz nieopłacalna, ale z drugiej strony wiele pań (głównie pań) zakłada obecnie własne działalności i świadczy takie usługi na zasadzie zleceń. Myślę, że to jest bardzo dobre wyjście dla wszystkich.
Cytuj
Majkel

Niezarejestrowani

27.12.2015 12:21
Bardzo dobre są panie z Super Księgi, profesjonalne i dokładne :) Widać że znają się na tym co robią i nie robią tego na odczep się.
Cytuj
GOŚĆ

Niezarejestrowani

27.1.2016 12:07
Warto jest skorzystać z usług biura rachunkowego online. Można sporo zaoszczędzić. Ja od kilku lat korzystam z usług bardzo dobrego biura rachunkowego z Krakowa. Wszystkie formalności załatwiam przez Internet lub telefonicznie.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2016 13:21
Naprawdę te internetowe biura rachunkowe są takie dobre?
Ja przyznam, że jakoś mnie to nie przekonuje.
Po prostu teraz, jak mam jakąś sprawę, to mogę do swojej księgowej podjechać, zobaczyć się w cztery oczy i porozmawiać i trapiącej mnie kwestii. Mam też dużo większe zaufanie do tradycyjnych form kontaktu.
Przez internet to bym się bała, że moje dokumenty trafią w niepowołane ręce.
Cytuj
AsiaEs

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 10:16
Basia napisał
Naprawdę te internetowe biura rachunkowe są takie dobre?
Ja przyznam, że jakoś mnie to nie przekonuje.
Po prostu teraz, jak mam jakąś sprawę, to mogę do swojej księgowej podjechać, zobaczyć się w cztery oczy i porozmawiać i trapiącej mnie kwestii. Mam też dużo większe zaufanie do tradycyjnych form kontaktu.
Przez internet to bym się bała, że moje dokumenty trafią w niepowołane ręce.
No teraz wszystko przebiega on-line, wiec nie ma co się bać. Koszty są niższe. ja cokolwiek mogę załatwiam zdalnie prowadząc firmę, zwłaszcza że jest mała i po prostu pozwala to na generowanie oszczędności.
Cytuj
JuliaB

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 13:45
To ile kosztuje taka miesięczna obsługa jednoosobowej działalności w biurze online?
Bo ja mam normalną księgową i place jej miesięcznie 100 złotych, plus oczywiście na koniec roku coś ekstra.
Ale uważam, że to naprawdę tanio i nie wiem, ile musiałaby brać internetowa firma, żebym chciała się przenieść.
Tym bardziej, ze tu mam jeszcze porady, mogę porozmawiać i rozwiać swoje wątpliwości.
W tych internetowych to pewnie niemożliwe.
Cytuj
Pani Maria

Niezarejestrowani

24.2.2016 10:16
Wydaje mi się, że lepiej będzie korzystać z usług biura rachunkowego, które świadczy swoje usługi na odległość.

Osobiście polecam biuro rachunkowe. Ma bardzo dobrą ofertę cenową, dobrze zajmuje się księgowością, można kontaktować się księgowymi online, a dokumenty przesłać kurierem.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
kaczynskimir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2016 9:55
Ja przyznam, że nie ufam za bardzo załatwianiu takich spraw przez internet. Księgowa dostaje Twoje faktury, dane, wie na temat Twojej firmy prawie wzystko więc ja bym tego nie powierzał komuś kogo w życiu na oczy nie widziałem. Wygodniejsza współpraca jest gdy możesz z kimś porozmawiać twarzą w twarz, we Wrocławiu jest wiele sprawdzonych firm, ale warto najpierw taką firmę sprawdzić, a więcej informacji dowiesz się z mojej stopki
Wypowiedź została zmieniona przez: kaczynskimir 26.2.2016 9:58
Cytuj
szukanie firmy po nip nigdy nie było prostsze!
Odpowiedź